Донька Іллі Перфенюка його точна копія / Скріншот Instagram

Популярний співак Ілля Перфенюк (Parfeniuk), у якого два місяці тому народилася донька, вперше показав обличчя крихітки. Артист разом зі своєю нареченою – блогеркою Сімбочкою – похрестили новонароджену.

Радісною звісткою у своєму Instagram кохана співака. Таїнство хрещення відбулося днями у Києві. Після хрещення зіркові батьки припинили приховувати обличчя донечки, яку, до речі, назвали Софією. Блогерка опублікувала світлини з особливої події.

"Я навіть не знаю, хто більше чекав на цей день - ви чи я. Ваші передбачення збулись? Копія мене чи Іллі?" – поцікавилася блогерка у підписників.

Софійка / Скріншот Instagram

Шанувальники пари одразу ж підмітили красу та схожість Софійки на батька:

  • "Ой, ну то це ж копія тата"
  • "Очі точно твої, а все інше Іллі"
  • "Яка Софійка гарна"
Сімбочка з донькою / Скріншот Instagram
Сімбочка з донькою / Скріншот Instagram

До цього, Сімбочка розповідала, що вони з Парфенюком не планували так швидко хрестити малечу. Вони думали, щоб Софійка вже у дорослому віці самостійно обрала віросповідання. Проте родичі співака та блогерки наполягли, аби хрещення відбулося зараз.

Що відомо про Парфенюка та Сімбочку

Артист відомий завдяки своїй пісні "Провела екскурсію", яка стала справжнім хітом в Україні. Лише за пів року трек прослухало мільйон людей. Також серед найпопулярніших пісень Парфенюка Долоні", "Відриваючись", "Повільно", "Зорі". Зараз він активно розвиває свою співочу кар'єру і випускає чимало нових композицій.

Свою популярність він здобув спершу у ТікТок, куди публікував відео під свої треки. Його кохана Сімбочка також реалізувалася в мережі. Вона активно веде соцмережі. Зокрема, у Instagram в неї пів мільйона підписників.

Нагадаємо, раніше Ілля Парфенюк освідчився Сімбочці.

Вас також можуть зацікавити новини: