Співачка розповіла, що вони намагаються зберегти шлюб / фото інстаграм MamaRika

Нещодавно українська співачка MamaRika відверто заявила, що у стосунках з чоловіком Сергієм Середою серйозна криза і вони на межі розлучення. 

Після цього підписники постійно пишуть слова підтримки та цікавляться, що ж зараз відбувається у їхньому сімейному житті. Зокрема, деякі прихильники запитали, чи досі подружжя живе разом під одним дахом. На це питання співачки вирішила чесно відповісти у своєму Instagram.

"Як ви? Ви розійшлися? Живете разом?". Останні дні в нас із Сєргєічем обривається дірект від цих запитань. Ми чесні з вами до кінця і не хочемо грати на емоціях інших. Кажемо як є, ми живемо разом, в нас син. Це було б дуже егоїстично зараз взвалити все на нього, ми йому потрібні", - написала MamaRika.

Відео дня
Співачка з чоловіком Сергієм Середою / фото інстаграм MamaRika

А потім додала, що вони з Сергієм все ж намагаються працювати над стосунками, але це все не може принести швидкого результату. 

"Як ми? Ми намагаємось робити все що в наших силах, щоб вийти з цієї кризи: постійні діалоги, робота з психологом, пробуємо чути одне одного, не звинувачувати і розуміти. Так, для того, щоб відновити або хоча б спробувати повернутися до того, що було, потрібен час, тому просто дайте нам його", - зазначила дівчина. 

Що відомо про особисте життя пари

MamaRika та Сергій Середа разом 9 років, з них у шлюбі 4. Пара зіграла розкішне весілля в Таїланді на березі океану.

Зараз вони виховують спільного сина Давіда, якому буде три роки. 

MamaRika з чоловіком та сином / фото інстаграм MamaRika

Після нещодавньої заяви про негаразди у сімейному житті, виконавиця розповіла, що навіть спільна поїздка в Буковель на кілька днів не змогла вирішити проблему. Вона три дні плакала та кричала, адже багато чого наболіло. Згодом сам Сергій вперше висловився про кризу у їхньому шлюбі. 

Нагадаємо, раніше співачка Санта Дімопулос повідомила про своє розлучення.

Вас також можуть зацікавити новини: