Надя Дорофєєва розповіла, що було на заваді зйомок кліпу / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Надя Дорофєєва презентувала нову композицію "Хартбіт" та кліп до неї, режисером якого стала зірка Голлівуду Таня Муіньо. Виконавиця розкрила подробиці співпраці з кліпмейкеркою.

Як поділилася артистка, над створення відео команда працювала довше, ніж планували. Річ у тім, що зйомки проходили у Барселоні, де дощі зазвичай – це рідкісне явище. Проте Дорофєєвій не пощастило. Саме в день створення відео  була злива, яка заважала процесу. Однак команда Наді перелаштувалася і зняла чудовий кліп навіть під дощем.

Дорофєєва і Ділкс / кадр з кліпу

Співачка зізналася, що знайома з Муіньо вже багато років. Зокрема, знаменитості працювали разом ще до того, як українка Таня стала зіркою Голлівуду.

"У нас була колаборація мого бренду та її бренду. Вона взагалі неймовірно талановита у всьому. Вона і фотографувала, і робила речі, а потім вже почала знімати кліпи", – розповіла Дорофєєва.

Таня Муіньо / Скріншот Instagram

Надя також відповіла, як довго планувалися зйомки кліпу з режисеркою. За її словами перші обговорення відео розпочалися ще рік тому. Вони не могли домовитися про час та місце фільмування, через завантаженість графіків.

"Ми це планували рік, і рік не могли співпасти, і от нарешті зняли", – додала Дорофєєва.

Нагадаємо, раніше Дорофєєва розповіла, що сталося на зйомках її кліпу. Співачка не мала можливості ретельно підготуватися.

Вас також можуть зацікавити новини: