Ярослав Шахторін / Скріншот Instagram

Популярний український актор, зігравший у серіалі "Жіночий лікар", Ярослав Шахторін розповів, що на початку повномасштабного вторгнення зіштовхнувся обличчям до обличчя з окупантом.

В інтерв'ю ТСН Шахторін зізнався, що для нього це був найстрашнійший момент, бо він не розумів, чого очікувати.

"По-справжньому страшно було, коли вони обходили будинки. До нас зайшов солдат, може, молодший за мене. Він був у повному спорядженні, зі зброєю, щоправда, мав трохи розгублений вигляд. Вже після, коли ми почули, що робили ці нелюди в інших селах і містах, то зрозуміли, що нам просто пощастило", - сказав Ярослав.

Відео дня

Також він розповів, що на початку великої війни думав, що нічого не боїться, проте 24 лютого 2022 року змінило його думку. Але, аби не дати окупантам жодних шансів, Шахторін з батьком домовились, що вночі чергуватимуть по черзі. 

"Робили патрони, готувалися, у нас було стільки ентузіазму! По нашій вулиці їздили бронеавтомобілі "Козак" і "Варта". Здавалося, ніби ще трохи і вони знищать це російське сміття. Згодом ми зрозуміли, що цей бій буде довгим й дуже складним", - каже актор.

Нагадаємо, раніше Наталя Сумська висловилась про жах війни. Акторка каже, що події в Україні страшніші, ніж були під час Другої світової війни.

Вас також можуть зацікавити новини: