Дантес вважає, що Алхім своїми діями намагається зберегти російськомовних підписників / колаж з фото

Відомий український співак Володимир Дантес разом з журналісткою Раміною Есхакзай та блогеркою Оленою Мандзюк обговорили поведінку іншої скандальної інфлюенсерки Анни Алхім. Артист розкритикував жінку та заявив, що не підтримує її позицію.

Знаменитості у проєкті "30+" пригадали, як блогерка постійно слухає російських виконавців та їхні пісні, а також дивиться російські фільми. Ба більше, вона активно це демонструє у своєму Instagram. Також зірка мережі відмовляється переходити на українську мову, за що неодноразово потрапляла у скандали.

Таку позицію на третій рік повномасштабного вторгнення Дантес категорично не підтримує. За його словами, Анна йде під російський вплив і таким чином намагається зберегти російськомовну аудиторію у своєму блозі.

"Вона піддається на заклики іншого (російського – УНІАН) суспільства. Вона йде в протест. Їй інші кажуть: "Аня, ти молодець, ти лягаєш під імперські думки. Імперія – супер". Вона обирає ось цю, для нас галіму, стежку і йде по ній. Вона звикла подобатися ось цим людям", – висловився Володимир.

Артист переконаний, що Алхім спеціально провокує скандали, аби привертати до себе увагу та не втрачати популярність в мережі. Дантес каже, що інтерес підписників швидко зникне, коли вона почне поводити себе по-іншому, наприклад, відмовиться від російського контенту.

Нагадаємо, раніше блогерка Алхім потрапила в черговий скандал через мову. Вона емоційно висловила свою позицію в мережі.

Вас також можуть зацікавити новини: