Ієн Маккеллен впав під час гри на сцені / фото інстаграм Ієна Маккеллена

Британський актор театру та кіно Ієн Маккеллен, який відомий за роллю Гендальфа у фільмі "Володар перснів", потрапив у лікарню. Про це пише видання Sky News. 

Виявилося, що 85-річний чоловік впав зі сцени під час вистави у Лондоні. Причиною цього інциденту став важкий костюм з великим накладним животом, який потрібен був йому для ролі Фальстафа. Актор не зміг утримати рівновагу, оступився і впав у глядацький зал.

"Я сидів у партері. Була сцена бійки і Ієн зійшов зі сходинки, яка була на сцені, втратив рівновагу та впав. У нього все ще був увімкнений мікрофон, і було чути, як він кричав про допомогу, коли кілька робітників вийшли на сцену, а потім нас попросили піти", - розповів один з глядачів. 

Відео дня

Ієна винесли на носилках, а виставу довелося завершити. Проте згодом представники театру повідомили, що Маккеллен у гарному гуморі. Проте більше інформації щодо його стану здоров'я поки невідомо. 

Що відомо про актора Ієна Маккеллена

Ієн Маккеллен є володарем багатьох престижних премій. За свій акторський талант він отримав сім британських театральних премій Лоренса Олів'є, премії "Золотий глобус" та "Тоні". Також Маккеллен був двічі номінований на кінопремію "Оскар", а у 1991 році отримав відзнаку за заслуги у сфері театрального мистецтва.

Актор Ієн Маккеллен / фото інстаграм Ієна Маккеллена

Найвідомішими його кінороботами є "Володар перснів", "Хоббіт", "Люди Ікс" та "Містер Холмс".

Нагадаємо, раніше співачка Світлана Лобода отримала травму під час зйомок кліпу.

Вас також можуть зацікавити новини: