Триває збройне протистояння навколо “Озерки” (фоторепортаж)

Триває збройне протистояння навколо “Озерки” (фоторепортаж)

Перша спроба захоплення ринку була відбита міліцією. Тепер невідомі люди в чорній уніформі без впізнавальних знаків блокують ринок зовні...

Протистояння навколо центрального ринку “Озерка” в Дніпропетровську продовжується. Двоє співробітників міліції поранені.

Про це кореспондентові УНІАН повідомив директор ринку Валерій СЬЯНОВ. Він підкреслив, що ринок належить державі, а невідомі особи намагаються захопити державні будівлі. Керівництво ринку звинувачує в спробі захоплення Максима Курочкіна, якого одні ЗМІ називають московським бізнесменом, а інші – російським кримінальним авторитетом, а також його пособників в Україні: Воробйова, Нетребко і Сумцова.

Перша спроба захоплення ринку була відбита міліцією.

Зараз навколо ринку «Озерка» триває протистояння. Невідомі люди в чорній уніформі блокують ринок ззовні, перекривши входи в рибний павільйон і криту частину ринку. Крім цього вони представляються охороною ринку.

Зсередини ринок обороняють справжня охорона і міліція. Водночас уздовж ринку по проспекту К. Маркса курсують мікроавтобуси з людьми в масках.

Згідно з уточненими даними, в першій спробі захоплення ринку брали участь більше 150, не рахуючи тих, що знаходяться зараз в мікроавтобусах.

Серед них чимало раніше судимих осіб. За даними міліції, 92 нападників затримані.

У них вилучені пістолети, перероблені із стрільби гумовими кулями під стрільбу дробом, а також кастети.

Як заявив кореспондентові УНІАН адвокат ринку Вадим ЄСАУЛЕНКО, бойовики мали при собі ухвали кількох судів Кримською АР, імовірно фальшиві.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter