Президент підписав закон про електронний кабінет військовозобов’язаного / фото Генштаб ЗСУ

У законі про електронний кабінет військовозобов'язаного, який сьогодні підписав президент України Володимир Зеленський, немає норм про вручення електронних повісток.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко в ефірі інформаційного телемарафону. За її словами, цей кабінет необхідний виключно для оновлення даних.

"По закону, який було прийнято та підписано, жодного положення, яке б стосувалося електронного направлення повісток, зараз немає", - підкреслила вона.

Мобілізація в Україні: останні зміни

Нагадаємо, що сьогодні президент також підписав законопроект щодо зниження призовного віку з 27 до 25 років.

Крім того, Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за урядовий законопроект про мобілізацію. Вже згодом стало відомо, що до нього надійшло 4195 поправок він народних депутатів України.

Розгляд документу все ще триває. На початку березня член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський казав, що вони планують остаточно сформулювати свої висновки щодо нього протягогом одного-двох тижнів.

Вас також можуть зацікавити новини: