Колаборант Сальдо повернувся на Херсонщину / фото Baza

Гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що повернувся на територію регіону для "виконання обов'язків" так званого "керівника" окупаційної адміністрації.

Інформація про це з'явилася в Telegram-каналі колаборанта і зрадника України.

"З 19 вересня 2022 року Володимир Сальдо перебуває на своєму робочому місці і повернувся до виконання обов'язків "голови адміністрації Херсонської області". Сергій Єлісєєв склав з себе повноваження "т. в. о. голови адміністрації" і повернувся до посади "голови уряду регіону", — сказано в повідомленні.

Відео дня

Після повернення Сальдо заявив, що "продовжить курс Херсонщини на входження до складу Російської Федерації". Про контрнаступ ЗСУ на півдні в пості не згадується.

Нагадаємо, на початку серпня з'явилася інформація, що Сальдо ввели в медикаментозну кому, доставили в Крим, а звідти — спецбортом в Москву. Гауляйтера нібито госпіталізували у токсикологічній реанімації НДІ ім. Скліфосовського в Москві з діагнозом отруєння. Під підозрою перебували кухар і покоївка.

За даними ЗМІ, лікування колаборанта проходило в секретному режимі. Однак 13 вересня всю цю інформацію спростувало видання "Можемо пояснити" з посиланням на свої джерела. Сальдо прибрали з посади через крадіжки. А так як кошти надходили в Херсон з Москви готівкою, пред'явити звинувачення гауляйтеру напряму було неможливо.

Війна Російської Федерації проти України

  • 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст.
  • 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Офіційних підтверджень вторгнення її армії на нашу територію поки немає.

Вас також можуть зацікавити новини: