У багатоповерхівках Херсона почало з'являтися світло / фото ОПУ

У звільненому від російських окупантів Херсоні почали підключати будинки до електропостачання.

"Наше світло не згасне ніколи. Херсон, Україна, електроенергію повернули у домівки", - повідомили в Офісі президента та опублікували світлину, на якій видно світло у деяких багатоповерхівках Херсона.

За словами голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича, електропостачання в Херсоні уже відновлено для 17% побутових споживачів.

Відео дня

"Зі світлом частково: Таврійський мікрорайон; Північний мікрорайон; Шуменський мікрорайон; мікрорайон Житлоселище; домівки в районі залізничного вокзалу", - повідомив Янушевич.

Він додав, що енергетики продовжують працювати, щоб світло в будинках решти мешканців міста з'явилося найближчими днями.

Звільнення Херсона від російських окупантів

Як повідомляв УНІАН, 11 листопада українські військові зайшли у Херсон, який був окупований у перші дні повномасштабної війни РФ проти України. Президент Володимир Зеленський назвав цей день історичним, а вже за кілька днів він відвідав звільнене місто.

Під час відступу з Херсона, російські окупанти замінували безліч обʼєктів та речей, у тому числі й дитячі іграшки. У звільнених населених пунктах Херсонщини одразу розпочалися стабілізаційні заходи, працюють сапери.

26 листопада в Херсоні було відновлено електропостачання. Ремонтні роботи тривали близько тижня. Цього ж дня енергетики змогли відновити електропостачання головної каналізаційної станції та очисних споруд. За словами голови Херсонської обласної військової адміністрації Ярослава Янушевича, електроенергію мешканцям міста повертатимуть найближчими днями.

Утім, враховуючи складну ситуацію, український уряд пропонує жителям Херсона евакуюватися на зимовий період до більш безпечних регіонів країни.

Вас також можуть зацікавити новини: