У Мінську триває Європейська міністерська конференція ВООЗ

11:37, 23 жовтня 2015
Зарубіжні новини
51 0

У Мінську проходить Європейська Міністерська конференція ВООЗ «Охоплення всіх етапів життя у контексті політики Здоров’я-2020».

REUTERS


Як повідомили УНІАН у МОЗ, керівники галузі охорони здоров’я 53 країн – членів Європейського регіону ВООЗ зібрались у Мінську для обговорення особливостей реалізації нової політики попередження найбільш небезпечних захворювань від планування зачаття дитини, її народження, становлення і збереження здоров’я у дитячому і підлітковому віці до комплексної підтримки повноцінної працездатності і здорового старіння.

Читайте такожМеркель запропонувала провести масштабні реформи у ВООЗ

Для цієї зустрічі на високому рівні обране дуже влучне трикомпонентне гасло: діяти якомога раніше (для закладення основ здоров’я одразу після народження дитини); діяти вчасно (належним чином і своєчасно застосовувати профілактичні, діагностичні і лікувальні заходи у перехідні періоди життя); діяти спільно (приймати колективні рішення та реалізовувати спільні дії для підтримки здоров’я населення).

За підсумками конференції буде прийнято Мінську декларацію, яка визначатиме політику країн Європейського регіону в охороні здоров’я людей усіх вікових груп.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter