Як заряджати ноутбук від повербанка через Type-C / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, pixabay.com

Через російські атаки на енергетичні об'єкти в Україні стався серйозний дефіцит енергії, а в кожному регіоні ввели графік відключення світла. Для людей, які працюють з дому за комп'ютером, відсутність світла особливо неприємна. Ми розповіли, чи можна зарядити ноутбук від повербанка на час відключень.

Як зарядити ноутбук від повербанка

За допомогою повербанка можливо зарядити ноутбук, але для цього потрібен спеціальний потужніший пристрій. Річ у тім, що такий акумулятор споживає набагато більше енергії, ніж телефон. Якщо підключити до комп'ютера звичайний невеликий повербанк, то станеться зворотна ситуація - пристрій почне заряджатися від ноутбука.

Перед тим, як заряджати ноутбук від повербанка, знайдіть пристрій із такими характеристиками:

Відео дня
  • ємність не менше 20 000 mAh;
  • напруга не менше 20 вольт;
  • вихідний струм не менше 2 ампер;
  • потужність не менше 40 ват.

У магазинах техніки продаються спеціальні повербанки для ноутбуків, ціна яких може варіюватися від 1500 до 7000 гривень. Не варто економити на бренді. Неякісний повербанк у кращому разі не буде заряджати комп'ютер, а в гіршому може пошкодити акумулятор. Бажано щоб у гаджета був відомий виробник і хороші відгуки на різних сайтах.

Також обов'язково варто перевірити сумісність повербанка з вашою моделлю ноутбука. А також наявність роз'єму, придатного для зарядки ноутбука. Як правило, для нових сучасних ноутбуків підійде повербанк з роз'ємом USB Type-C, а для старих, найімовірніше, знадобиться перехідник. Перераховану інформацію краще уточнити у консультанта магазину.

Додатковою перевагою буде наявність захисту від перепадів напруги і надлишкового заряду.

Тепер можна зарядити ноутбук від повербанка. Підключіть пристрій до зарядної станції і запасіться терпінням. Може знадобитися кілька годин, щоб ноутбук повністю зарядився.

Вас також можуть зацікавити новини: