этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Риби: повна характеристика та сумісність з іншими знаками

10:05, 15 січня 2020
Астрологія
9808 0
Характеристика знака Зодіаку Риби / fullhdoboi.ru

Читайте такожВодолій: повна характеристика знака ЗодіакуОдин з найбільш чуттєвих знаків Зодіаку, його стихія – вода, символ – взаємно обернені в різні боки дужки, а також дві риби, що пливуть у різних напрямках, але пов'язані стрічкою. Планета-покровитель – Нептун. Камені-талісмани: аквамарин, аметист, гагат, перли, місячний камінь, опал.

Основні риси характеру, які відрізняють Риб від інших: мудрість, вразливість, чуйність і здатність до адаптації до будь-яких обставин.

Характеристика Риб

Ті, хто знайомий з представниками цього знаку, знають, що їхніми сильними сторонами є розвинена інтуїція і вміння пристосовуватися до будь-якого громадського порядку, бути своїм у будь-якому середовищі, знаходячи найкращі виходи зі скрутних положень.

Товариськими їх складно назвати. Але насправді спілкування з людьми приносить їм величезне задоволення, просто коло спілкування вони формують вкрай вибірково. Все тому, що довіру Риб потрібно заслужити.

Риси характеру Риб / goodfon.ru

Риби – творчі особистості. Часто їм буває непросто розібратися в собі, зрозуміти, що їм потрібно у житті, розставити пріоритети та рухатися вперед – до досягнення цілей. Нерішучість і страх змін деколи стримують їхні мрійливі пориви нарешті вирватися назустріч пригодам, новим емоціям і враженням. Але якщо у них все ж це виходить – йти Риби будуть до переможного кінця.

Чоловік Риби

Чоловіки, народжені під знаком Риби, надчутливі та емоційні. Вони люблять самотність, коли ніхто не заважає і не перериває їхню ідилію. Усамітнений відпочинок на природі, прогулянка парком або вечір за читанням для них – це саме те, що потрібно, чого вони потребують для поповнення витрачених сил і енергії.

Найбільшою проблемою для чоловіків Риб може виявитися їхня нерішучість, або навіть – безініціативність. Їм буває важко переконати себе, що для отримання бажаного необхідно хоча б іноді виходити із зони комфорту і діяти.

Разом з тим це завжди надійні друзі – їм можна сміливо довірити навіть найпотаємніші таємниці. Риби ніколи не ставляться з упередженням до людей. І якщо дають пораду – то перевірену на собі особисто.

Характер чоловіків і жінок Риб / hdoboi.kiev.ua

У коханні чоловік Риби, як і в інших сферах свого життя, часто безініціативний. Він може фантазувати, але так і не зробить ніяких активних дій і кроків.

У тому ж випадку, якщо вам вдалося зловити цю рибку, то можете не сумніватися – ці чоловіки вміють бути чуйними та ніжними, вірними та турботливими.

Жінка Риби

Жінки цього знаку відрізняються особливим шармом і чарівністю. Це щирі та чуттєві натури. Їх відрізняє чарівна посмішка, грайливі очі, стрункі, крихкі фігурки та характерна пластика рухів. Кожен їхній крок, жест або міміка наповнені неповторною плавністю і легкістю.

Їм притаманні такі риси характеру, як романтичність, тактовність, інтелігентність і справжня жіноча слабкість. Жінки Риби володіють рідкісним розумінням і співчуттям до ближнього. При цьому вони намагаються уникати конфліктних ситуацій і людей, які їх провокують.

Сумісність Риб з іншими знаками / astrolady.org

В любові жінки Риби – це сплав земної пристрасті з неземною фантазією. Вони звабливі, таємничі та загадкові. Їхній обранець – це сильний, впевнений у собі чоловік, якому близький образ захисника, воїна, добувача і спасителя.

Дитина Риби

Діти Риби досить розумні та розвинені. У них багата фантазія, яскрава уява і надзвичайно розвинена інтуїція. Їм дана здатність передбачати події.

У дитинстві дитина Риби часто виглядає слабким та хворобливим, а також може доставляти батькам чимало клопоту.

Малюки цього знака страждають від нерішучості й підозріливості. Їх необхідно вчити робити самостійний вибір, приймати перші та відповідальні рішення, щоб в майбутньому це не переросло у проблему.

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у Риб в коханні та шлюбі зі знаками водної стихії – Раком і Скорпіоном. Не менш міцним союз у них може вийти з Тельцем і Козерогом.

Несумісними знаками для них є Близнюки та Стрілець, хоча союз зі Стрільцем може бути корисний для кар'єри, а з Близнюками – для емоційної підтримки.

Стосунки з Овном можуть дати Рибам перевагу у фінансовому плані. А для духовного розвитку буде плідним партнерство з Водолієм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter