У квітні Діви можуть постраждати через свою вимогливість / колаж УНІАН

Астрологи склали гороскоп на квітень і розповіли, які знаки Зодіаку ризикують втратити свою любов. Виявилося, представникам деяких знаків загрожують серйозні випробування. Кому Новий місяць принесе багато болю і зрада - читайте нижче.

Овен

Овнам не варто вірити людям на слово. Вас намагаються обдурити, хитрий план плетуть не далекі знайомі, а найближчі люди. Можливо, проти вас навіть ваша друга половинка.

Постарайтеся прийняти удар з гідністю. Не з'ясовуйте стосунки, просто відпустіть брехунів і не намагайтеся їм щось довести. Незабаром вони самі зрозуміють, що дуже сильно помилилися. Однак пробачати тим, хто зрадив, не варто. Такі люди встромлять ніж в спину ще раз.

Відео дня

Діва

У квітні Діви можуть постраждати через свою вимогливість. Ви часто занадто багато хочете від людей, а ті просто втомлюються вам догоджати. Астрологи радять Дівам стримати свій запал, інакше вони залишаться на самоті.

Розставання може принести чимало болю. Близькі люди, які здавалися найвірнішими і чесними, в одну мить можуть перетворитися в незнайомців, які нічого не хочуть про вас чути. Цього всього можна уникнути. Постарайтеся шукати компроміси.

Нагадаємо, раніше астрологи розповіли, які знаки Зодіаку зіграють весілля до кінця весни.

Вас також можуть зацікавити новини: