Названо кар'єри, які ідеально підходять тому чи іншому знаку Зодіаку / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Астрологиня Лорен Еш розповіла, яка кар'єра найкраще підходить представникам кожного знака Зодіаку. пише Best Life.

Овен - підприємець

Овни - сміливі та безстрашні лідери Зодіаку. Володіючи яскравими ідеями та пристрасною іскрою, яка надихає інших, не дивно, що ви часто опиняєтеся на керівній посаді. Ви настільки напористі, вольові та конкурентоспроможні в усіх сферах життя, що нерідко представники вашого знака починають діяти самостійно та стають підприємцями.

Тілець - флорист

Тілець наполегливий і сповнений рішучості домогтися успіху. Піднімаєтеся ви корпоративною драбиною чи починаєте діяти самостійно, у вас вистачить терпіння та наполегливості, щоб домогтися успіху, куди б ви не пішли. Будучи знаком землі, ви обожнюєте садівництво, тому ідеальна робота дає вам можливість поєднати любов до природи, навички спілкування з людьми та ділову кмітливість в одній особі.

Відео дня

Близнюки - письменник

Близнюки - життєрадісні світські люди Зодіаку. Ви любите спілкуватися з новими людьми, слухати їхні історії та дізнаватися про їхнє походження. Ви також завжди в курсі останніх тенденцій, тож чому б не поєднати свої захоплення з кар'єрою і не почати свій шлях як письменник, що розповідає про стиль життя? Поширення останніх пліток про знаменитостей, порад щодо стилю або ідей домашнього декору може стати ідеальною кар'єрою для такої впливової людини.

Рак - агент з нерухомості

Раки - милі та турботливі домосіди Зодіаку. Ви пишаєтеся тим, що знаєте, як змусити інших почуватися комфортно. А оскільки у вас такий добрий вигляд, люди схильні довіряти вашим судженням та думкам. Таким чином, найкраща для вас кар'єра має дати вам можливість допомогти людям віднайти власне відчуття безпеки і створити основу для початку свого життя.

Лев - творець контенту

Ніхто не знає, як влаштувати шоу, як Леви. Ваш життєрадісний і сонячний характер висвітлює кімнату, і вам, імовірно, говорили, що ви можете стати коміком або актором завдяки здатності розважати людей і змушувати їх сміятися. Використайте свій найкращий талант та спрямуйте його на кар'єру творця контенту. Незалежно від того, чи транслюєте ви подкаст, чи публікуєте дописи як впливова особа, у вас не буде нестачі підписників.

Діва - дизайнерка інтер'єру

Дів називають перфекціоністами Зодіаку, і це недалеко від істини. Ви помічаєте помилки, які не помічають інші, і володієте гострим почуттям стилю. Вам не потрібна слава, щоб реалізувати свою кар'єру; ви найщасливіші, коли відчуваєте, що допомагаєте іншим. Дизайн інтер'єру дасть вам змогу ухвалювати рішення без необхідності брати на себе повну відповідальність, а також дасть вам платформу, щоб продемонструвати свої навички та прикрасити світ.

Терези - персональний стиліст

Куди б ви не пішли, ви, здається, залишаєте свій слід у житті інших, спонукаючи їх прийняти свій унікальний стиль та інтереси. З усіх знаків Терези наймодніші та естетично налаштовані. Кар'єра особистого стиліста дасть вам можливість допомогти іншим знайти своє творче вираження, демонструючи при цьому свої таланти та смаки.

Скорпіон - журналіст-розслідувач

Скорпіони допитливі за своєю природою. На перший погляд ви можете здатися загадковими, але ви завжди прагнете дізнатися більше про історії інших. Вас особливо цікавить, чому люди поводяться так чи інакше, тому вас приваблюють сфери, де ви можете взаємодіяти і вивчати різних людей. Ви також до певної міри сищик, тому галузь журналістських розслідувань може бути саме тим, що вам потрібно.

Стрілець - стюардеса

Ви не любите нічого більше, ніж подорожувати світом і шукати нові пригоди. Чи то знайомство з новими друзями для розширення кола спілкування, чи то переїзд у нове місто, вам потрібна свобода. Поєднайте свою любов до досліджень із прагненням до спонтанності в кар'єрі бортпровідника.

Козеріг - графічний дизайнер

Козероги - одні з найрозумніших і найнадійніших людей. Ви можете здійснити практично все, що задумали. Коли інші здаються, ви продовжуєте йти вперед. Проте, незважаючи на всю вашу серйозність, ви повинні бути захоплені своєю роботою. Кар'єра в галузі графічного дизайну дасть вам можливість досягти успіху в більш традиційній робочій обстановці, водночас даючи вам змогу розкрити свою творчу сторону.

Водолій - рейнджер парку

У вас велике серце і любов до ближнього, навіть якщо вам не завжди легко це висловити. Ви завжди шукаєте способи підштовхнути людство до прогресу і зробити світ кращим. І найкраща робота для вас має дозволити вам чинити прямий вплив там, де це важливо, створювати системи для світлого майбутнього та навчати людей того, як вони можуть допомогти на цьому шляху.

Риби - художник

Риби - творчі мрійники Зодіаку. Ви бачите красу там, де більшість не може, і постійно знаходите художнє натхнення, хоч би куди ви пішли. Ваше єдине у своєму роді бачення має бути розділене, тому кар'єра мрії як незалежного художника може стати вашим покликанням.

Вас також можуть зацікавити новини: