У жовтні зірки обіцяють Близнюкам відмінний робочий настрій / slovofraza.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які значно розбагатіють в жовтні.

Про це пише slovofraza.

Читайте такожАктор, зірка "Спіймати Кайдаша" Тарас Цимбалюк: після інституту ти нікому не потрібен... покі не відростив волосся я грав лише бандитів та охоронців " Ашану"Близнюки

У жовтні зірки обіцяють Близнюкам відмінний робочий настрій-піднесений і націлений на успіх. Енергетичний підйом дасть можливість виконати набагато більше наміченого, а значить і заробити більше. Також можливо, що новий знайомі подарує вам цікаву фінансову ідею.

Терези

Зірки в жовтні схилять грошову удачу в бік Терезів. Від них вимагається лише наполягати на своєму, не витрачати зайвого і приймати вигідні пропозиції, які приведуть до поповнення бюджету вже до кінця жовтня. За словами астрологів, удача посміхнеться сміливим, рішучим і активним.

Риби

Положення риб в діловій сфері буде чудовим: вони будуть впевнено займати високе місце, до них будуть прислухатися, ловити кожне їх слово, а їх рішення - поважати. Очікується багато приємних новин, що стосуються поліпшення умов праці, підвищення заробітної плати. Настають успіхи в роботі і підвищення фінансових можливостей. Відкладати гроші краще на світле майбутнє або на якусь велику мету.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram