Вересень - важкий і напружений місяць для правителя України, каже екстрасенс / фото Командування десантно-штурмових військ ЗСУ

Відомий український екстрасенс Рубіна Цибульська дала прогноз на осінь для України в 2022 році. 

Своїми прогнозами вона поділилася на YouTube-каналі.

Вересень - важкий і напружений місяць

"Імператор, який керує країною, знову стоїть на сторожі народу і захисту територій. Ворог знову будує план повалення імператора, за яким стоїть серйозний і міцний захист", - пояснює вона.

За інформацією екстрасенса, найголовніша підтримка нашого президента - всередині країни. 

Також Цибульська каже, що у вересні будуть переговори знову. Будуть ухвалюватися нові закони, очікується підписання важливих документів.

"Піде хвиля вогню і руйнувань. Вересень - важкий і напружений місяць для правителя України", - прогнозує екстрасенс.

Жовтень - багато чого досягнуто

Не менш складним буде жовтень. У цей місяць Рубіна передрікає військові дії і руйнування, боротьбу за ресурси і гроші. Можлива зрада серед союзників. Як каже Цибульська, можливе укладення таємної угоди, досягнення важливих угод. Але при цьому дуже багато досягнуто, і дороги назад немає.

Листопад - Україна оновиться

Україна зміцніє, відбудеться перезавантаження, країна оновиться. Десь, в якихось містах, можлива інформаційна війна. 

"Імператор стоїть перед вибором. Але допомога союзників у потрібний момент виявиться несподіваною і допоможе ухвалити важливе рішення", - говорить екстрасенс.

Раніше екстрасенс Рубіна Цибульська прогнозувала, що в липні 2022 року Україна радітиме у зв'язку з втратою влади ворогом, а щури будуть тікати з потопаючого корабля.

Вас також можуть зацікавити новини: