Гороскоп на п'ятницю / ago.pp.ua

Сьогодні багато людей будуть відчувати підвищене прагнення до незалежності і готовність за всяку ціну відстоювати свої інтереси.

Про це пише "1001 гороскоп".

Овен

Оточуючі будуть намагатися втягнути Овна в суперечку і конфлікти. Зірки гороскопу радять йому в некомфортній ситуації просто піти в сторону і не вплутуватися в неприємні ситуації

Читайте такожНазвано знаки Зодіаку, яким категорично не можна довіряти
Тілець

Ключем до успіху в гороскопі Тельця буде рішучість! Тілець може наважитися на сміливий крок, єдина умова – цей крок повинен бути добре продуманий.

Близнюки

Близнюки будуть налаштовані рубати правду-матку і не надто рахуватися з почуттями оточуючих. Зірки радять вам все ж не забувати про делікатність. 

Рак

Раку не варто потрапляти начальству на очі - є ймовірність потрапити під гарячу руку! Втім, мова може йти і просто про людей, від яких Рак в чомусь залежить або які мають на нього вплив: батьків, кохану людину, друзів. 

Лев

Зірки гороскопу радять Леву приготуватися до того, що йому доведеться відстоювати свої інтереси. У цей день ви постійно будете піддаватися нападкам оточуючих. 

Діва

Гороскоп радить вам перестати бути такими пасивними. Для Діви настав час діяти! Можна скільки завгодно будувати плани, проте коли-небудь їх треба втілювати в життя.

Терези

У Терезів може з'явитися можливість щось виправити. Це може стосуватися і побутових питань, і робочих моментів, а може і чогось більш глобального, на зразок взаємин з близькими людьми.

Скорпіон

Скорпіон може демонструвати безкомпромісність, люто обрушуючись на тих, хто зважиться ставити йому палиці в колеса або ризикне відкрито заперечити. 

Стрілець

Зірки не радять вам обманювати і хитрувати. Пам'ятайте, що найлегший шлях не завжди найправильніший. 

Козеріг

Козеріг здатний хапатися відразу за все і... так нічого і не встигнути. Щоб день не пройшов у безглуздій гонці, трохи дисципліни в думках і справах вам не зашкодить.

Водолій

Водолій може випадково образити когось, навіть зовсім того не бажаючи. Зірки схиляють його до того, щоб спочатку говорити, а потім вже думати, до яких наслідків це призведе.

Риби

Рибам слід бути обережними в спілкуванні, особливо з близькими людьми. Зірки гороскопу схиляють їх до того, щоб діяти з наскоку там, де потрібен тонкий підхід.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram