Гороскоп на 22 січня 2022: доленосний день для знаків Зодіаку / depositphotos.com

Гороскоп на 22 січня 2022 року, а це двадцята місячна доба, рекомендує не сидіти склавши руки. Це доленосний день, який не можна витрачати на сумніви та страхи.

Сьогодні потрібно:

 • бути рішучим;
 • закінчувати старі справи;
 • займатися творчістю та саморозвитком;
 • відпочивати;
 • лікувати;
 • робити покупки;
 • вирішувати бюрократичні питання.

Сьогодні не можна:

 • проявляти злобу;
 • бути зарозумілим;
 • перевтомлюватися;
 • затівати сварки;
 • починати щось нове.

Місяць убуває в знаку Діва: інтелектуальні та фізичні здібності потрібно направити на раціональні проекти (в першу чергу це стосується побутової сфери). Головною перешкодою на шляху може стати самокритичність, що зростає в цей період.

Гороскоп на 22 січня 2022: Овен

Настрій у Овна буде бойовий - але робочими питаннями займатися не варто: щось обов'язково прослизне повз увагу і порушить весь процес. Краще провести час із коханою людиною.

У раціоні варто обмежити цукор і жирні продукти цього дня.

Гороскоп на 22 січня 2022: Телець

Сьогодні відбудеться якась подія, яка матиме для Тельця величезне значення в майбутньому. Тому варто ретельно аналізувати всі події дня і не ігнорувати деталі.

Спілкування краще обмежити: велика небезпека заплутатися в чужих інтригах. Виняток потрібно зробити хіба що для коханої людини: ось їй якраз сьогодні необхідна ваша увага та ніжність.

Не пийте холодного: горло сьогодні - ваше слабке місце.

Гороскоп на 22 січня 2022: Близнюки

Не бійтеся проявляти егоїзм: сьогодні це корисно. Плани можуть зірватися через проблеми з технікою (особливо це стосується зв'язку) – готуйте запасний варіант заздалегідь.

У спілкуванні з коханою людиною відмовтеся від іронії (вас можуть неправильно зрозуміти й образитися).

Сьогодні не найкращий день починати нову дієту.

Гороскоп на 22 січня 2022: Рак

Сьогодні не варто демонструвати амбіції. Потрібно бути гнучкішим і дипломатичнішим, особливо в спілкуванні з начальством.

Прийняття важливих рішень краще відкласти: сьогодні день аналізу, а не практичної реалізації планів.

Відмінний час для догляду за волоссям.

Читайте такожМісячний календар стрижок на лютий: сприятливі і невдалі дні

Гороскоп на 22 січня 2022: Лев

Відмінний час для рішучих дій: якщо давно про щось мріяли - діяти починайте саме сьогодні! А ось із новими знайомими варто бути обережнішим.

Коханій людині варто дати більше свободи, не нав'язувати їй ані свою думку, ні своє товариство.

Здоров'я багато в чому залежить від настрою: гнів або меланхолія можуть спровокувати головний біль.

Гороскоп на 22 січня 2022: Діва

У діловій сфері шукайте у всьому підступ і жадібно колекціонуйте інформацію. При цьому ділитися ні інформацією, ні підозрами не варто: час ще не настав.

Відмінний день для флірту та романтичних знайомств. А щоб зберегти здоров'я - не здумайте перенапружуватися: наслідки будуть довгими.

Гороскоп на 22 січня 2022: Терези

Іноді корисно побути песимістом. Але це не повинно зачіпати сферу роботи! Тут плакатися і жаліти себе сьогодні не варто - неквапливо і спокійно займайтеся справами, не розраховуючи на чужу допомогу.

Можливі сварки на любовному фронті: не приймайте їх близько до серця, це просто такий період і він скоро закінчиться.

Гарний час, щоб відмовитися від шкідливої звички - будь-якої, на ваш смак.

Гороскоп на 22 січня 2022: Скорпіон

Не поспішайте і не змішуйте робочі справи із сімейними – це головний рецепт успіху. Інакше ризикуєте погіршити ситуацію на обох фронтах.

Можливе цікаве романтичне знайомство - але для цього доведеться вибратися з дому і гарненько озирнутися навколо.

Для підняття настрою почитайте улюблену книгу або подивіться кіно в дружній компанії – а ось медикаментозними засобами намагатися підняти його не варто.

Гороскоп на 22 січня 2022: Стрілець

Сьогодні поганий день для важливих рішень, особливо якщо Стрільця долають сумніви. Більше довіряйте своїй інтуїції та не лінуйтеся взяти зайву хвилину на "подумати".

І не надавайте особливого значення словам друзів або рідні: таємного сенсу в їхніх промовах немає, ніхто не хоче вас образити. Як говорив дідусь Фрейд: "Іноді сигара — всього лише сигара". Ну, і, можливо, пропозиція вийти на перекур.

Гороскоп на 22 січня 2022: Козеріг

Головне - чітко розуміти, чого ви хочете. Тоді Козерога ніщо не зупинить на шляху досягнення мети. І потрібна ідея осянить, і зірки правильно стануть. Тому замість переживань - краще зайнятися плануванням.

Від великих фізичних навантажень Козерогу варто утриматися - інакше можливі проблеми з тиском.

Гороскоп на 22 січня 2022: Водолій

Сьогодні варто пошукати обхідні шляхи для досягнення мети. І робити це мовчки: уїдливий язичок Водолія здатний налаштувати проти нього всю команду. Відмовтеся від критики і не шукайте легких шляхів. Критику на свою адресу теж не потрібно приймати близько до серця: постарайтеся просто зробити з неї висновки.

І бережіть нерви: через нервові перевантаження ймовірні проблеми зі здоров'ям.

Гороскоп на 22 січня 2022: Риби

Не старайтеся надмірно: чим менше сьогодні Риби витрачають сил і особливо своїх нервів – тим більш відчутним і прибутковим буде результат їхньої роботи. Діяти краще вдумливо і дипломатично.

Гарний час для лікування зубів або як мінімум для профілактичного візиту до ескулапу.

Читайте також: