Гороскоп на 23 квітня / фото ua.depositphotos.com

Астрологи склали гороскоп на 23 квітня для всіх знаків Зодіаку. Дізнайтеся, що підготував для вас початок тижня, та з якими проблемами ви можете зіткнутися. Зірки допоможуть знайти вірний шлях до успіху.

Овен

Ваша іронія сьогодні може образити когось близького і зіпсувати стосунки. Будьте м'якшими в розмовах, не критикуйте і не жартуйте над іншими. Не давайте відповідь на ділові пропозиції, не подумавши і не зваживши всі ризики. В Овнів є ймовірність втрапити в неприємну історію.

Відео дня

Телець

День буде цікавим і плідним. На Тельців чекає багато важливих зустрічей, обговорень і розмов. Зберігайте позитивний настрій, і результати сьогоднішнього дня вас порадують. Події 23 квітня змінять ваше ставлення до близьких людей. Можливо, ви будете розчаровані або засмучені.

Близнюки

Сьогодні вам буде нелегко зробити вибір або зважитися на щось. Не варто драматизувати ситуацію і перебільшувати важливість прийнятого рішення. У складних питаннях звертайтеся за порадою до близьких людей. Не допускайте нерозуміння або двозначності в спілкуванні.

Рак

Вдалий день для Раків, коли мрії можуть здійснюватися. Виберіть на сьогодні роботу, яка раніше вам не піддавалася, і займайтеся тільки нею. Зірки на вашому боці. У спірних ситуаціях краще поступитися, не конфліктувати з колегами або керівництвом. Працюйте на самоті.

Лев

Зірки рекомендують Левам не пригнічувати свої емоції. Краще відкрито говорити про те, що вас хвилює або що не подобається. В іншому випадку накопичені образи зіпсують вам настрій. Сьогодні вам до снаги навіть складні й трудомісткі справи, не бійтеся братися за щось нове й незнайоме.

Діва

Сьогодні ваша здатність домовлятися і шукати спільні рішення на високому рівні. Ви можете повернути будь-які переговори на свою користь. Використовуйте вдалий час для вирішення своїх першорядних завдань. Увечері 23 квітня Дівам потрібно відпочити, відновити сили і повеселитися.

Терези

Вдалий день для всіх ваших починань і планів. Однак зірки попереджають, що проводити переговори або зустрічі сьогодні не варто: вам насилу вдається підбирати слова і чітко викладати свої думки. Більше часу приділіть індивідуальній роботі. Зробіть приємний подарунок вашим коханим.

Скорпіон

Високий рівень енергії дасть змогу Скорпіонам вирішувати складні завдання і долати будь-які неприємності. Не опускайте руки, якщо щось не виходить із першого разу, проявляйте наполегливість. Невеликі ваші бажання можуть здійснитися без вашої участі. Вечір проведіть у колі сім'ї.

Стрілець

Сьогодні гарний день для примирення, для відновлення перерваних зв'язків. Стрільці можуть зустрітися або зателефонувати дорогій людині, відверто поговорити і з'ясувати всі непорозуміння. Це ж стосується ваших зв'язків з партнерами в роботі. Можна успішно вирішувати складні або неприємні питання.

Козоріг

Якщо переговори або складна ділова бесіда не виходять, перенесіть спілкування в неформальне місце, поміняйте стиль розмови. Жарти, компліменти, обговорення приємних новин 23 квітня допоможуть Козорогам знайти взаєморозуміння з опонентами. Сьогоднішній ризик буде виправданий.

Водолій

Можливі складнощі у спілкуванні з рідними, можуть виникати сварки з близькою людиною на порожньому місці. Але з малознайомими людьми, або з колегами вам вдасться знайти спільну мову, практично з будь-якого питання. Контролюйте свої слова: ваш жарт або сарказм може зачепити когось і зіпсувати стосунки.

Риби

День підходить для складних завдань, для справ, які раніше вам не піддавалися. Не бійтеся показати свої емоції іншим або зробити зізнання комусь близькому. Ви відчуєте полегшення, коли поділитеся чимось наболілим із друзями або колегами. Вдалий день для Риб, чим би вони не займалися.

Вас також можуть зацікавити новини: