Гороскоп на 9 травня-гороскоп на сьогодні для всіх знаків Зодіаку / фото pixabay.com

Гороскоп на сьогодні, 9 травня, рекомендує Тельцям змінити обстановку, інакше зниження життєвого потенціалу спричинить негативні зміни в долі.

Про це пише slovofraza.

Овен

Сьогодні відпочинок в оточенні дітей, цікава бесіда з давніми приятелями стануть найкращими ліками проти втоми. Необхідна стриманість в словах.

Телець

Вам необхідно сьогодні змінити обстановку, інакше зниження життєвого потенціалу спричинить негативні зміни в долі. Сподівання, швидше за все, не збудуться, а мрії так і залишаться мріями.

Читайте такожПрогноз карт Таро на травень: що очікує всі знаки Зодіаку в цьому місяці

Близнюки

Сьогодні ймовірна поява нової роботи або партнерів. Однак планети радять не втрачати почуття міри й такту. 

Рак

Любителям оригінальності й екстравагантності вдасться досягти великих висот у вираженні індивідуальності. Ваш багатий внутрішній світ може зажадати нетрадиційного оточення або нових відчуттів, проте зірки застерігають – чужий вплив може мати негативні наслідки.

Лев

Не вплутуйтеся сьогодні в конфлікти на вулиці, не відвідуйте масових заходів. Вам потрібно розслабитися і в спокійній обстановці проаналізувати ситуацію. 

Діва

Не намагайтеся сьогодні квапити події або змінити звичний розпорядок дня. З недовірою поставтеся до привабливих пропозицій, не пускайтеся в авантюри. 

Читайте такожСонце в Тельці: астролог розповіла про початок сприятливого періоду

Терези

Сьогодні можливий невеликий прибуток або вигідна покупка. Особисті відносини порадують вас своєю відвертістю і теплотою. Не виключено, що ви зустрінетеся зі старими знайомими.

Скорпіон

Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, можуть зіграти у Вашому житті значну роль, як позитивну, так і негативну. Будьте до себе критичнішими. Непогано було б проаналізувати свої можливості та схильності.

Стрілець

Сьогоднішній день буде пов'язаний з обманами в партнерських відносинах, конфліктами з родичами та дітьми, а також погіршенням самопочуття. Якщо сьогодні захворієте, то хвороба буде довгою і важкою, можливі ускладнення. Побережіть себе.

Козеріг

Зведіть сьогодні до мінімуму свої обов'язки. Ваша емоційність і чуттєвість в сексуальній сфері можуть обернутися сварками або розчаруванням. Будьте обережні при переході вулиці, остерігайтеся травм при роботі з гострими предметами та електричними приладами.

Водолій

Сьогодні події можуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хотіли. На жаль, вплинути на їхній хід вам навряд чи вдасться. Не втрачайте можливості змінити на краще своє особисте життя, а така можливість у вас обов'язково повинна з'явитися. 

Риби

Духовне і моральне очищення сприятиме миру і спокою в сім'ї. У Вашому житті намічається виток на інший рівень розвитку, до нових справ і планів. Однак в будь-якому заході сьогодні розраховуйте на себе і на допомогу вищих сил.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram