Названо чоловічі імена, чиї представники завжди живуть у злиднях / фото depositphotos.com

Ім'я з дитинства впливає на розвиток дитини, а також на її становлення в юності і в більш зрілому віці. Між носіями однакових імен можна знайти шокуючі подібності як в долі, так і в інших сегментах, наприклад, в рівні життя. Розповідаємо про чоловічі імена, чиї носії приречені на бідність. 

Степан

Найчастіше чоловіки з таким ім'ям є не дуже благополучними. У дитинстві вони погано вчаться в школі, а після школи або нікуди не вступають вчитися, або вступають, але "для галочки". У них немає ніяких сильних сторін - вони роблять погано все, за що беруться, тому їм складно знайти роботу, забезпечити себе і побудувати сім'ю.

Олексій

Володарі цього імені, як правило, намагаються бути майстрами на всі руки, але у них це не виходить - в спробі вхопитися за все вони не можуть виробити конкретний навик, який робив би їх професіоналом в якійсь сфері. 

Відео дня

В Олексіїв не виходить "продати себе", тому їм складно влаштуватися на роботу. А ще вони часто постають перед жінками в образі "маминого синочка", що не дозволяє їм відчувати себе незалежним і приймати рішення самостійно.

Едуард

Володарі імені Едуард ні до чого не прагнуть, і це їхня головна проблема. Є робота - добре. Немає роботи - не добре. Вони практично ніколи не думають про те, як би підвищити свій рівень життя. 

Едуард - точно не та людина, яка буде просити у керівництва просування по службі або збільшення заробітної плати. Як правило, такі пасивні люди нічого не домагаються і дуже посередньо живуть.

Валентин

Валентин, на відміну від Едуарда, - це активна людина, яка є своєрідним генератором ідей. Однак часто його ідеї призводять до боргів та позик, не працюючи так, як спочатку передбачалося. 

Валентин - дуже творча людина, і він робить все для того, щоб реалізувати поклик своєї душі, а на гроші йому наплювати. Звичайно, жодна жінка не буде з цим миритися, тому часто чоловіки на ім'я Валентин самотні.

Нагадаємо, ці знаки Зодіаку не вміють кохати.

Вас також можуть зацікавити новини: