этот материал доступен на русском

Астрологи назвали знаки Зодіаку у чоловіків, з якими складно побудувати сім'ю

15:27, 23 червня 2020
Астрологія
10951 0
Стрільці потрапили в рейтинг найгірших чоловіків / astrozodiac.net

Про це пише "Клубер".

Рак

Раки діляться на дві категорії – тих, хто любить свій будинок, але при цьому весь час дратується, сипле дотепами і критикує, і чоловіків млявих, порожніх і відсторонених. Останні найчастіше одружуються через можливості отримати вигоду, спадщину або зробити кар'єру. Тобто з будь-якої причини, яка дозволить їм стати власником певних благ або хорошого місця.

Читайте такожАстрологи назвали найчерствіших чоловіків за знаком Зодіаку

Навіть люблять своїх дітей і дружину Раки, не можуть відчути себе до кінця щасливими і завжди знаходять щось таке, що критикують або що їх розчаровує. Однак при цьому вони зберігають вірність своїм другим половинкам – звичайно, лише в тих випадках, коли їх потреби здебільшого задоволені.

Скорпіон

Єдина можливість створити щасливий союз з чоловіком, народженим під цим сузір'ям, – підтримувати його у всіх його ініціативах. Скорпіони не виносять домінуючих представниць прекрасної статі, вони патріархальні і люблять демонструвати, хто насправді в будинку є господарем.

При цьому Скорпіони жити не можуть без дружини і дітей і роблять успішну кар'єру, завдяки чому вони успішно містять свою сім'ю. Чоловіки цього знака дійсно відчувають до оточуючих сильні почуття, але у них великі проблеми з їх вираженням.

У вас великі шанси створити зі Скорпіоном гармонійний союз, якщо, звичайно, у вас вийде задовольнити всі його бажання, як в інтимному плані, так і в житті.

Стрілець

Стрільці потребують розумну і тактовну дружину набагато сильніше, ніж інші чоловіки, тому що вони швидко помічають всі мінуси, вади та вразливі сторони свого партнера. Його інтерес до навколишнього світу просто величезний, тому він бере участь буквально у всіх подіях, що відбуваються навколо – часто на шкоду дружині і вдома.

Жити з таким чоловіком досить легко, але нестабільність його почуттів і його нелюбов до правил і обмежень змушують його партнера весь час працювати над розширенням свого світогляду, щоб зберегти з ним паритет.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter