Знакам Зодіаку підібрали відповідний колір автомобіля / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Астролог підібрали для представників кожного знака Зодіаку колір автомобіля, який їм найбільше підійде, пише BestLife.

Овен - червоний

Овни - першопрохідці, які люблять хвалитися, тому їм потрібен колір автомобіля, який буде відповідати цій енергії. Як зазначила астролог Стіна Гарбіс, колір сили Овнів - червоний, і вони точно вибрали б вишнево-червону машину. За її словами, колір йде рука об руку з їхнім полум'яним характером.

Тілець - білий

Тельці - це приземлені земні знаки, тому їм точно не потрібно щось надмірне або кричуще. Ними також керує Венера, планета краси, а це означає, що їм подобається мати у своєму житті речі, які приносять естетичне задоволення. Астролог Лорен Деголія впевнена, що Тілець вибере простий, але елегантний колір автомобіля, і білий - очевидний вибір; він класичний і не приверне зайвої уваги.

Відео дня

Близнюки - синій

Близнюки, як один з найпопулярніших знаків Зодіаку, тяжіють до найпоширенішого кольору в світі - синього. Ці повітряні знаки іскрометні та люблять поговорити. Ним керує Меркурій, планета спілкування, і, як зазначила Деголія, синій - ідеальний колір автомобіля, щоб "почати або спровокувати розмову".

Рак - сірий

Раки завжди піклуються про людей. Тому їхнім пріоритетом є пошук надійного автомобіля, а якого він буде кольору, представникам даного знака абсолютно не важливо. Тому, дуже може бути, що Раки виберуть саме сірий колір, вважають астрологи.

Лев - жовтий

Левам потрібно щось таке, що відповідатиме їхній яскравій індивідуальності, і яскравий, незвичайний колір, наприклад, жовтий, ідеально підійде, сказала астролог Деголіа. За її словами, Левами керує сонце, а це автоматично означає, що вони тут, щоб сяяти.

Діва - зелений

Як і Тілець, Діва цінує практичність і стабільність. Їм подобається вишуканість, краса і природа, і це буде відбивається в їхній темно-зеленій машині, вважає астролог Гарбіс. Вона додала, що представники даного знака не прагнуть виділитися, але їм сподобається, якщо колір їхнього автомобіля буде менш поширеним.

Терези - блакитний

Терезами керує Венера, відповідальна за естетику та романтику. Це головна причина, чому вони вважаються найвитонченішим знаком Зодіаку. Їм набридне пересічний колір автомобіля, тому астрологи пропонують їм віддавати перевагу блакитному кольору. Він нагадає доброзичливим Терезам небо в ясний сонячний день.

Скорпіон - чорний

Скорпіони відомі своєю загадковою натурою. Найчастіше вони тримаються особняком, тому чорна машина допоможе їм злитися з дорогою. Чорний колір символізує темну примхливість, яка може відображати їхню особистість або фізичні якості, зазначила астролог Деголіа.

Стрілець- золотий

Подібно Овну і Леву, Стрільцю не важко виділитися. Їм підійде будь-який мерехтливий колір автомобіля. Однак Деголія пропонує золото, щоб по-справжньому проявити свою індивідуальність. Юпітер править цим зухвалим вогняним знаком і наділяє його оптимізмом, сказала вона.

Козеріг - коричневий

Ще один земний знак, Козеріг, віддає перевагу практичності, а не стилю. Відомі своїм традиційним характером, вони навряд чи будуть метушитися через колір автомобіля. Ось чому Гарбіс рекомендує Козерогам вибирати автомобіль коричневого кольору, описуючи цей відтінок як "простий і прагматичний. І, як і Діви, Козероги будуть дуже пишатися тим, що підтримують свою машину у відмінній формі.

Водолій - аквамариновий

Волелюбні і трохи ексцентричні Водолії буквально покликані виділятися з натовпу. Гарбіс впевнена, що Водолій вибере автомобіль, який буде таким же незвичайним і унікальним. І оскільки Водолії - гуманітарії зодіаку, напевно, вони куплять старовинний автомобіль.

Риби - сріблястий

Як водний знак, Риби - чутливі люди, які, як правило, губляться у своїх мріях, щоб уникнути реальності. Біля води вони почуваються як вдома, тому Гарбіс рекомендує їм сріблясту машину.

Вас також можуть зацікавити новини: