Повня 24 червня - чим небезпечна для людей / фото ua.depositphotos.com

За декілька днів над Землею зійде повний Місяць. Перша повня літа 2021 року проходитиме під егідою знаку Зодіаку Козеріг.

Повня (повний Місяць) – фаза Місяця, коли він перебуває в протистоянні з Сонцем, і до Землі повернута освітлена його півкуля. Місяць при цьому нагадує правильний яскраво освітлений диск.

Момент повні є піком зростання Місяця. Може здатися, що він значно зріс у розмірах. Насправді ж нічне світило в цей час розташоване у протилежному від Сонця напрямку, тому на нього потрапляє найбільше сонячного світла.

Повня у червні 2021: коли, дата

Повний місяць настане 24.06.2021 о 21:40. Це 14-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Козеріг. Відсоток освітленості Місяця становитиме 100%. Місяць зійде о 21:21, а зайде о 04:01.

Особливості повні у червні

Загалом повня має сильний вплив на все живе на Землі. У багатьох людей, зокрема, загострюються хронічні захворювання та душевні розлади. З'являється надмірна імпульсивність у спілкуванні, підвищується тяга до негативного мислення та вживання алкоголю.

Козеріг – працьовитий і амбітний знак Зодіаку, тому цієї повні очікуване зростання активності. Може також виникнути потреба бути корисним суспільству. При цьому не слід сумніватися у власних можливостях і варто вірити у власні цінності.

Повний Місяць у цей час року часто називають полуничним. Така назва пов’язана із однойменними ягодами, які саме дозрівають у цей період.

Що можна робити у повню 24 червня

Читайте такожНазвано знак Зодіаку серед жінок, який зводить чоловіків з розумуПовня у червні – хороший день для кардинальної зміни в будь-якій сфері життя, для заняття чимось принципово новим і значущим.

Добре в цей час вирішувати незавершені справи та звертатися в державні структури – всі бюрократичні процедури пройдуть легко й без перешкод.

Вдало цієї повні починати будівництво, перепланування або ремонт будинку, зайнятися підвищенням професійної кваліфікації, кар’єрним зростанням.

Що не можна робити у повню 24 червня

У повний Місяць треба уникати конфліктів. Астрологи радять контролювати себе та не піддаватися емоціям, навіть якщо вас намагаються втягнути в якийсь спір.

Всі важливі проекти, ділові зустрічі та починання краще відкласти на інший період, тим паче що повний Місяць триває недовго.

Також не варто піддавати організм надмірним фізичним навантаженням, оскільки він і без того схильний до підвищення тиску.

Повня у червні: що чекає на знаки Зодіаку 24 червня

Гороскоп на 24 червня для всіх знаків Зодіаку / фото lokalkompass.de

Овен: гороскоп на 24 червня 2021 року

У будь-якій діяльності доведеться докладати значних зусиль, застосовувати нестандартний погляд та неординарні рішення. Натомість усе добре складатиметься в особистому житті.

Телець: гороскоп на 24 червня 2021 року

Не дайте жодним неприємним звісткам чи гнітючим думкам порушити свій внутрішній спокій. Якщо все ж не вдається це зробити, то допомогти може прогулянка або цікава поїздка.

Близнюки: гороскоп на 24 червня 2021 року

Сприятливий час для професійної діяльності, ділових пропозицій. Ймовірні ділові та особисті побачення, а також оформлення важливих паперів. Також це день любові, нових знайомств і творчої роботи.

Читайте такожНазвано знаки Зодіаку з високим рівнем доходуРак: гороскоп на 24 червня 2021 року

Гнітючі думки можуть не дати вам розслабитися. Проведіть найближчі вихідні поза домом, щоб краще розібратися в своїх почуттях і позбутися сум’яття.

Лев: гороскоп на 24 червня 2021 року

Тримайте удар – для вас починається період випробувань. Будьте готові докладати значних зусиль. Можливі неприємні зміни в особистому житті, але не варто засмучуватися, бо попереду у вас нові знайомства.

Діва: гороскоп на 24 червня 2021 року

Зроблена цього дня покупка буде вдалою. Проведіть вечір у колі родини або всі разом сходіть у гості. На деяких представників знаку Зодіаку чекає романтичний вчинок чи прояв чиїхось почуттів.

Терези: гороскоп на 24 червня 2021 року

Будь-яка справа цього дня даватиметься вам легко. Натомість уникайте потурання своїм слабкостям та бажання панувати. Також цього дня не найкращий час для з'ясування стосунків із найближчими людьми.

Скорпіон: гороскоп на 24 червня 2021 року

Будьте готові до випробувань. При цьому доля прихильна до вас: попри різні ускладнення, опинившись у новій ситуації, ви швидко зорієнтуєтеся і навіть можете досягти успіху.

Читайте такожНазвано пари знаків Зодіаку, які абсолютно несумісніСтрілець: гороскоп на 24 червня 2021 року

Невдалий день. Усі докладені зусилля, ймовірно, не дадуть очікуваних результатів. До того ж можлива неприємна звістка порушить внутрішню рівновагу і сприятливу обстановку в сім'ї.

Козоріг: гороскоп на 24 червня 2021 року

Цього дня вдалими будуть різні придбання, накопичення майна, вкладання грошей. Можливо, необхідно добре підготуватися до здійснення своїх планів на найближчий тиждень.

Водолій: гороскоп на 24 червня 2021 року

На вас очікує вдалий день. Зіпсувати його може легке нездужання або сварка з рідними. Постарайтеся проявити мудрість і любов, щоб конфлікт не розтягнувся надовго.

Риби: гороскоп на 24 червня 2021 року

Велика ймовірність серйозних випробувань, а будь-яка діяльність потребує великої концентрації сил. Не будьте надто довірливими, адже можливі обмани й провокації.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології: