Називати дитину потрібно обережно / depositphotos.com

Вибір імені для дитини - відповідальна справа, за яку беруться багато дівчат вже в період вагітності. Синові або дочці потрібно давати щасливі імена, тому УНІАН з'ясував, від яких варіантів бажано відмовитися.

Якими іменами не можна називати хлопчиків - список

Езотерики склали докладний список з п'яти імен, якими краще не називати синів, щоб не накликати на них неприємності і біди:

  • Роман - виросте нестабільним, буде регулярно міняти жінок, роботу, місце проживання в пошуках ідеалу, якого так і не знайде.
  • Єгор - виявиться занадто допитливим і безстрашним, а тому залежним від небезпек і адреналіну, може потрапити в неприємності.
  • Олег - отримає долю "маминькиного синка", який ні в чому не знає відмови і, подорослішавши, почне вести себе як примхлива дитина.
  • Микола - прославиться, як бабій і дамський угодник, матиме багато романтичних зв'язків, але в підсумку залишиться на самоті.
  • Аркадій - буде залежним від грошей, стане жадібним і дріб'язковим, ризикує ніколи не знайти професію своєї мрії і досягти висот.

Також деякі майбутні мами задають астрологам питання про те, чи можна назвати дитину Ісус - на честь спасителя нашого. У православ'ї вважається, що сина категорично заборонено називати на честь богів, щоб не розгнівати їх. Такий жест вищими силами буде сприйнятий, як знущання.

Відео дня

Жіночі імена з негативним значенням - перелік

Нещасливі імена можуть бути не тільки у чоловіків, але і у жінок. Рекомендуємо ознайомитися зі списком нижче, щоб не поставити хрест на своїй дитині:

  • Олександра - матиме чоловічий характер, навряд чи зможе порозумітися з протилежною статтю, через що залишиться одна.
  • Тамара - виросте ревнивою власницею, яка буде постійно контролювати своїх молодих людей, через що вони не витримають тиску і підуть.
  • Віра - не зможе знайти однодумців і друзів через свою природну скромність і боягузтво, ризикує опинитися в епіцентрі частих обманів.
  • Інна - прославиться, як "склочна баба", з якою важко порозумітися, тому може швидко втратити і друзів, і коханого, і роботу через манеру спілкування.
  • Надія - з самого дитинства намагатиметься виправдовувати очікування рідних, не проявляти свою волю, через це перетвориться на "сіру мишку" з нещасливою долею.

Також варто розуміти, чому не можна називати дітей на честь когось - ваша дочка ризикує повторити кармічний шлях людини, яка носила таке ж ім'я. Особливо це стосується померлих людей.

З тієї ж причини бажано не називати дітей, народжених в Україні, іноземними іменами - таким чином ви перериваєте зв'язок дитини, з родом і малюк може не отримати духовний захист від своїх предків.

Вас також можуть зацікавити новини: