false

Кажуть, що тільки з четверга на п'ятницю сняться віщі сни, які говорять про те, яке майбутнє на вас чекає. Однак, за словами астрологів, є кілька знаків Зодіаку, яким вони сняться регулярно. І таких тільки троє.

Овен

Найчастіше Овнам сняться віщі сни, пов'язані з глобальними проблемами. Тобто уві сні вони можуть передбачати якісь катаклізми, зміни в країні та владі. Однак Овни часто не надають значення цим снам і дуже швидко про них забувають. Астрологи ж радять запам'ятовувати їх і звертати на них увагу, тоді, можливо, вам вдасться щось змінити в масштабному плані.

Відео дня

Рак

Ракам часто сняться віщі сни, пов'язані з їхньою родиною. Ці люди дуже прив'язані до своїх близьких і постійно переживають за них. Ба більше, у них із рідними настільки чуттєвий і тонкий зв'язок, що у снах вони можуть бачити події, які незабаром можуть статися з їхніми близькими.

Скорпіон

Астрологи кажуть, що у Скорпіонів добре розвинена інтуїція, тому вони можуть побачити сон, що пророкує їхнє майбутнє і якісь зміни в житті. Вам також рекомендується їх запам'ятовувати, тому що так ви зможете вплинути на ситуації, які вам не дуже-то й подобаються.

Вас також можуть зацікавити новини: