Дені Національної гвардії України 2023 / фото УНІАН

Щороку наприкінці березня всіх українських нацгвардійців вітають їхні рідні, друзі та колеги. День Національної гвардії України відзначається 26 березня, в колишній День МВС України. Професія нацгвардійців дуже важка і відповідальна, особливо у воєнний час. В обов'язки Нацгвардії входить:

  • захист важливих державних об'єктів і спеціальних вантажів;
  • припинення діяльності злочинних і терористичних угруповань;
  • участь в антитерористичних операціях;
  • охорона громадського порядку.

Без нацгвардійців наше життя у воєнний час було б набагато небезпечнішим. Тому в цей день варто привітати всіх службовців Національної гвардії України і подякувати їм за нелегку працю.

День Національної гвардії України - історія свята

Національна гвардія України як окрема силова структура існувала з 1991 по 2000 рік. У 2014 році після початку військової агресії РФ проти України Нацгвардію відновили як військове формування на базі МВС України. Набір до Національної гвардії був виключно добровільним.

Відео дня

День Національної гвардії як свято було засновано Петром Порошенком 18 березня 2015 року. Датою свята було вибрано 26 березня, в який раніше відзначали День МВС.

Привітання з Днем Національної гвардії 2023

Вітаю з Днем Національної гвардії України і бажаю стійкості, впевненості, мужності, бравих сил, здоров'я, ентузіазму, кмітливості, витримки, самовіддачі, патріотизму, вірної дружби, удачі і гідних успіхів на службі, на особистому фронті і в будь-яких справах.

***

Від душі бажаю гучних успіхів на службі, високих прагнень у своїй справі і непереможного мужності в твоєму серці. Нехай з такими героями, як ти, Нацгвардія гарантує своїй державі спокій, благополуччя і безпеку.

***

З Днем Нацгвардії України! Бажаю вам міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні

***

З Днем Нацгвардії України! Бажаю вам міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх чоловіків в нашій країні і за її межами!

***

Вітаю нацгвардійців і дякую вам за службу! Нехай швидше настане мир в нашій країні, а у вашому житті настане спокій. Слава Україні!

З днем нацгвардії 2023 / фото УНІАН
З днем нацгвардії 2023 / фото УНІАН
З днем нацгвардії 2023 / фото УНІАН
З Днем Нацгвардії України 2023 / фото УНІАН
З Днем Нацгвардії України 2023 / фото УНІАН
З Днем Нацгвардії України 2023 / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: