Іменини 27 вересня - чоловічі та жіночі імена / фото pixabay

Здавна у православних християн було прийнято давати дітям імена відповідно до церковного календаря, в якому вказані дати вшанування всіх святих.

Читайте такожДень учителя 2020: дата, традиції та як привітати педагогівДитину називали ім’ям того святого, чий день був найближче до дати народження малюка. Вважається, що так хлопчик або дівчинка отримує свого ангела-хранителя, який усе життя їх оберігатиме й наставлятиме на шлях істинний.

УНІАН розповість, хто є іменинником сьогоднішнього дня, 27 вересня. Так, за церковним православним календарем, цього дня відзначається 2 чоловічих іменин.

Іменини 27 вересня 2020: чоловічі імена

Згідно із православним календарем, цього осіннього дня відзначають іменини чоловіки, які під час хрещення отримали одне із таких імен:

Іван - ім’я походить від давньоєврейського імені Йоханан і має значення «Ягве милостивий» (Ягве - одне з численних імен Бога); від древньоіудейського Іоанн, своєю чергою, означає «помилуваний Богом»;

Ян - польська, білоруська і давньоруська форми давньоєврейського імені Йоханан - тобто «Ягве милостивий».

Іменини 27 вересня 2020: жіночі імена

Читайте такожВихідні у жовтні: коли та скільки відпочиватимуть українціЖіночих імен на сьогодні у православному церковному календарі не зафіксовано. Тому, аби назвати народжену цього осіннього дня дівчинку з дотриманням православних традицій, слід насамперед звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram