Різдво Пресвятої Богородиці 21 вересня - листівки / depositphotos.com

21 вересня - день, який ознаменувався появою на світ майбутньої святої, матері Ісуса Христа. Саме з цього дня починається цикл релігійних свят, так як в православ'ї початок року вважається не з 1 січня, а 1 з вересня. Вперше відзначати свято почали в V столітті. У X столітті з'явилися ікони, присвячені Пресвятій Богородиці.

Різдво Пресвятої Богородиці має й інші назви: "Друга Пречиста", "Осеніни", "Оспожинки".

УНІАН розповість, які привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці будуть найбільш вдалими.

Відео дня

З Різдвом Пресвятої Богородиці - картинки і побажання

Вітання з Різдвом Пресвятої Богородиці / УНІАН

Із великим святом Вас! Нехай на благо та добро будуть усі Ваші справи. Нехай на Різдво Пресвятої Богородиці Вас оточує світло, яке вкаже вірний шлях для вирішення будь-яких завдань. Бажаю Вам найтепліших і наймирніших днів, в оточенні улюблених та близьких людей. Сердечно вітаю!

***

Сердечно вітаю з Різдвом Пресвятої Богородиці! Нехай Божа Мати охороняє сім'ю від бід і злого духа, дарує щастя і благополуччя, допомагає приймати правильні рішення і долати труднощі, наповнює душу світлом, любов'ю і милосердям!

З Різдвом Богородиці - вітання / УНІАН

Вітаю з Великим для всіх православних святом Різдва Пресвятої Богородиці, яка подарувала світові рятівника нашого Ісуса Христа. Бажаю вам у це чудове свято миру, добра, радості, любові, щастя та душевного спокою. Нехай Діва Марія допоможе вам своїми молитвами.

***

Від щирого серця вітаю з цим прекрасним святим святом! Бажаю спокою на душі, сімейної гармонії, міцної любові і добрих намірів! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас і близьких!

З Різдвом Пресвятої Богородиці - листівки / УНІАН

Вітаю зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та від душі бажаю миру, щастя, здоров'я, радості, добра та втіхи. Нехай у твоєму житті трапляються справжні чудеса, нехай ні дня не минає без надії, любові та славної справи

***

З Різдвом Пречистої Пресвятої Богородиці! Бажаю миру, радості в родині і удачі в справах. Нехай Пресвята Діва рятує під своїм покровом вас і ваших близьких. Щастя, Божої благодаті і любові вам!

Різдво Пресвятої Богородиці - як привітати православних / УНІАН

Вітаю зі святим святом. Нехай у серця увійде любов, нехай душа буде сповнена пречистої віри. Бажаю вашим родинам здоров'я та спокою, живіть дружно і ніколи не втрачайте надії. Нехай заступниця Свята Богородиця, врятує вас від різних бід, поганих думок та невірних вчинків.

***

Зі святом! Нехай Пресвята Богородиця охороняє сім'ю і будинок від усіх неприємностей, від бід і злих вчинків. Нехай бережуть Ангели і бережуть вас, щоб завжди панувало навколо добро і щирі люди.

Вас також можуть зацікавити новини: