28 липня відзначається День хрещення Київської Русі / фото ua.depositphotos.com

28 липня 2021 року відзначається 1033 років з дня хрещення Київської Русі.

Датою свята Хрещення Русі обрано 28 липня, оскільки саме в цей день православний світ вшановує пам'ять рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича. Він, як відомо, не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що воно стало державною релігією Київської Русі.

Згідно з літописом, влітку 988 року князь Володимир Святославович був охрещений в церкві св. Якова в Херсонесі й одружився з сестрою візантійського імператора Анною. Наприкінці літа він із дружиною повернувся до Києва і наказав усім прийняти нову віру, а поганських ідолів скинути у Дніпро.

Привітання з Днем хрещення Русі

У цей день багато років тому хрестилася Русь, і ми вітаємо всіх, хто в серці зберіг святу віру в єдиного Бога, з цієї великої датою! Нехай ваші домівки будуть теплими і затишними, гості будуть добрими, мир, добробут і лад витають навколо вас, а сімейство буде міцним, здоровим і люблячим!

***

Вітаю зі святим днем, коли Київська Русь прийняла віру християнську православну! Бажаю, щоб Господь зберігав і оберігав тебе від непосильних скорбот і хвороб! Щоб завжди у всьому супроводжувала удача, а все погане і негативне неслося геть!

***

Вітаю з Днем хрещення Русі і бажаю від душі великого щастя, міцної віри, радості душі і спокою серця, світлої надії, доброї вдачі, чистої любові і щирих почуттів, міцного здоров'я, небесної благодаті, праведних діянь і щедрих подарунків життя.

У цьому році Україна буде святкувати вже 1033-у його річницю Хрещення Русі / фото ua.depositphotos.com

***

Вітаю вас із Днем хрещення Київської Русі-України! Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто має це величне ім'я. У цей святковий день бажаю вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров'я та довголіття!

***

Дозвольте привітати вас зі знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Русі-України. 1032 роки тому князь Володимир охрестив наших пращурів, а сьогодні ми з вдячністю згадуємо про нього. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас!

***

З Днем хрещення Русі

Вітаю від душі,

В день, настільки світлий і святий,

Радійте ви усі.

Очищайте від зла розум,

Оминайте біль і погрози,

Хай в сім'ї панує затишок

І завжди вас вдома чекають.

***

Нехай світле свято Божого знамення,

Принесе вам любов і примирення,

Нехай Господь завжди оберігає,

Нехай віра допоможе позбутися від зла.

З днем хрещення Русі-України вітаємо,

Життя довге і щасливе бажаємо,

Нехай все, про що мріяли, збувається,

Нехай всі образи назавжди забудуться.

***

Хрещення Русі чекали довго

І на Дніпрі, і на морі,

Так нехай тепер кожен знає

Віра і любов у всьому перемагає!

Привітання з хрещенням русі картинки

Листівки з хрещенням русі
Листівки з хрещенням русі
Вітаю з хрещенням русі
З хрещенням русі картинки

Вас також може зацікавити: