
На стримінговому сервісі для прослуховування музики Apple Music в Україні з'явилися нові фаворити. Вже декілька тижнів поспіль трек "З якого ти поверху неба?" Jerry Heil та YARMAK тримається на першій сходинці. Однак на другому та третьому місці відбулися кардинальні зміни.
Співачку Надю Дорофєєву та росіян змістили прем'єри українських артистів. Тож, на друге місце "залетіла" нова україномовна версія пісні "Піноколада" Віталія Козловського. Вона стала справжнім хітом після того, як виконавець виплатив борг експродюсеру Ігорю Кондратюку та повернув право виконувати старий репертуар.
Також українці високо оцінили композицію "Смарагдове небо" молодого співака Drevo, який брав участь в Нацвідборі на "Євробаченні-2024" та записував дуетну пісню з боксером Олександром Усиком.
Хто ще потрапив до топ-5 на Apple Music:
- "З якого ти поверху неба?" – Jerry Heil & YARMAK
- "Піноколада" – Віталій Козловський
- "Смарагдове небо" – Drevo
- "Мужчина" – Альона Омаргалієва
- "Mamma Mia" – Chico & Qvatoshi.

До слова, на жаль, в першій десятці досі є пісня росіян Кizaru та Іcegergert під назвою "Fake ID", яка раніше навіть була лідером прослуховувань серед українців.
Нагадаємо, що прослуховування російських виконавців на стримінгових сервісах монетизується. Вони отримують виплати, якими потім сплачують податки в країні-агресорці, спонсоруючи таким чином війну.
Нагадаємо, раніше стали відомі музичні вподобання українців у 2025 році.