Зірці "Моєї прекрасної няні" Анастасії Заворотнюк напередодні виповнилося 49 років / bzns.media

Хвора на рак актриса Анастасія Заворотнюк, відома за роллю няні Віки в серіалі "Моя прекрасна няня", нарешті перервала мовчання в мережі.

Читайте такожЗ'явилися тривожні дані про стан Заворотнюк

Вчора, 3 квітня, зірці виповнилося 49 років, тому багато хто почав бажати їй якнайшвидшого одужання у групі в Instagram на її підтримку. І "няня" відповіла на привітання у коментарях.

"Сталося те, чого так довго чекали, здається, все. Анастасія Заворотнюк вперше за час своєї хвороби особисто відповіла на коментар дружині Стаса Михайлова. Актриса почала одужувати. На це вказує й активність її старшої доньки Анни в соцмережах. Дівчина готувала ґрунт", - пише Telegram-канал "НеМалахов" і прикріплює відповідні скріншоти.

Telegram-канал "НеМалахов"

"Та тут Заворотнюк "у рознос" пішла після року тиші", - пишуть журналісти Telegram-каналу і додають ще два скріни.

Заворотнюк подякувала за привітання Денису Кляверу, Дімі Білану, Зарі й дружині Стаса Михайлова. Відповідала сама артистка сама чи за неї це робили близькі, невідомо.

Telegram-канал "НеМалахов"
Telegram-канал "НеМалахов"

Нагадаємо, на початку осені 2019 року ЗМІ повідомили про важку хворобу в Анастасії Заворотнюк та госпіталізацію актриси. Після цього її чоловік Чернишов утримувався від виступів. Сама артистка "зникла" із соцмереж.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram