Маша Єфросиніна показала батька та згадала рідний Крим/ фото інстаграм Маші Єфросиніної 

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна показала свого покійного батька Олександра.

Жінка опублікувала архівну світлину близької людини в своєму Instagram та згадала рідний Крим у День спротиву російській окупації Криму, який був вчора, 26 лютого. 

"Мені снився тато (на фото праворуч). Він щороку сниться мені в ці дні - дні окупації Росією моєї батьківщини, мого Криму. Саме тато прищепив мені відчуття дому. Я ніколи не зустрічала людей, які б так сильно, як він, любили Керч. А ще саме він навчав мене з дитинства: "Роби добро, і кидай його в воду, не чекаючи подяки. Просто йди своїм шляхом, не зраджуючи принципам - він виведе тебе до справи твого життя", - написала Єфросиніна. 

Відео дня

Вона також додала, що батько займався будівництвом та побудував майже половину Керчі. А останнє прохання чоловіка було, аби його поховали у рідному місті. Про це Маша згадала так:

"Коли тато помер, ми виконали його останню волю - бути похованим саме у Керчі. Везли тіло з Севастополя, де на той момент жили батьки. Мене юну це страшенно вразило - я не розуміла, чому так важливо, де тебе поховають. Тепер розумію. Хотів лежати в рідному місті, яке він будував".

Скріншот допису Маші Єфросиніної 

До слова, після окупації Криму Росією з 2014 року ведуча не може приїхати на могилу до батька. Однак Маша мріє, що у майбутньому настане день, коли вона поїде в український Керч та відвідає місце поховання рідної людини. 

Нагадаємо, раніше Маша Єфросиніна вперше за довгий час показала 21-річну доньку. 

Вас також можуть зацікавити новини: