Арам Арзуманян отримав умовний термін / Скріншот Instagram

Популярний український актор, гуморист, зірка серіалів "Скажене весілля" та "Скажені сусіди" Арам Арзуманян розповів історію, як мало не потрапив за ґрати. Він поділився, за що декілька років тому отримав судимість.

За словами актора, його судили через бійку. Інцидент стався у Мелітополі. Арам розповів, що посеред ночі йому закортіло поїсти м'яса. Через конфлікт з іншою компанією виникла бійка.

"Був конфлікт, таксі не поділили в Мелітополі, їх троє було. Просто м’яса хотіли поїсти, а таксі не було. Вони їхали в тому напрямку, ми запропонували: "Давайте ми заплатимо за таксі, трохи тісно було, але всі ж пацани. Куди вам треба, а ми далі поїдемо на такси". І нам відповіли: "З такими, як ви, ми нікуди не поїдемо". І почалася у нас бійка", – пригадав гуморист.

Арзуманян каже, що отримав умовну судимість. Він відповів, на який термін його покарали:

Потім мене судили, це було умовно, чотири на два. Ти два роки відмічаєшся, але якщо якесь порушення, то чотири роки в тебе режиму вже є.

Що відомо про Арзуманяна

Арзуманян – актор вірменського походження. В минулому він займався важкою атлетикою. Свою шалену популярність він здобув завдяки ролям у кінострічках "Пацики", "Великі вуйки", "Скажене весілля" та "Скажені сусіди". Нині він активно розвиває свою акторську кар'єру та веде соцмережі.

Арам одружений з жінкою Христиною вже 11 років. Вони виховують двох дітей – доньку Анаїт та сина Тиграна.

Нагадаємо, раніше Арам Арзуманян зізнався, що втратив трьох дітей. Він розповів, як пережив складний період.

Вас також можуть зацікавити новини: