Арам Арзуманян зізнався, що став ініціатором вирішення проблем зі здоров'ям дружини / Скріншот Instagram

Український актор та комік, зірка серіалу "Скажене весілля" Арам Арзуманян розповів про втрату дітей. Знаменитість поділився, як пережив складний період та зважився на народження дітей після цього.

Гуморист зізнався, що тричі переживав найбільшу втрату у житті. За його словами, це був найскладніший період для нього та його дружини Христини. У жінки тричі завмирала вагітність у першому триместрі. Це було в період з 2013 до 2015 року.

Арам розповів, що він постійно підтримував кохану та і не показував свій біль, аби не засмучувати її ще більше. Він переконаний, що саме це допомогло їм пережити горе.

"Якраз через підтримку і треба переживати це. Самому дуже боляче, просто не знаходиш місця. Вона ніколи не бачила, щоб я через це плакав. Біля неї я був максимально сильний, підтримував, я казав, що ми знайдемо вихід, все буде добре, головне твоє здоров'я", – зазначив актор.

Арам Арзуманян / Скріншот з відео

Арзуманян зізнався, що неодноразово дружина йому говорила, що більше не зможе мати дітей. Також вона постійно наголошувала, що нібито неповноцінна та непотрібна.

"Це просто розриває серце, розриває тебе зсередини, але ти маєш триматись терпіти і її надихати, бути поряд. Потім якусь мить знайдеш – пішов поплакав собі. Я шукав відповіді тоді скрізь. Бо лікарі нічого не знають що робити, аналізи ніхто не знає що робити, досвідчені супердорослі не знають що робити. Я навіть до чаклунів їздив", – вказав знаменитість.

Гуморист каже, що саме він став ініціатором пошуку шляхів розв'язання проблеми. Він вкотре наголосив, що смерть дітей була трагедією не лише для Христини, а й для нього:

Я всередині плакав, але я не показував що я плачу. Я постійно показував, що я сильний і я витягну тебе з цієї ситуації. Розумів, що моя підтримка їй зараз просто надважлива. У думках взагалі там не було такого що там знайти когось іншого. У цьому і сила – підтримка саме чоловіка.

Особисте життя Арзуманяна – що відомо

Знайомство Христини та Арама відбулося на зупинці громадського транспорту, коли дівчині було 18 років, а актор ще не був відомим. У них сталося кохання з першого погляду. За кілька років пара побралася. Разом вони вже 11 років.

Арзуманян з дружиною та дітьми / Скріншот Instagram

У вересні 2016 року у подружжя народився первісток – донька Анаїт. За декілька років на світ з'явився син Тигран. Другі пологи були дуже складними, тому Арзуманян вирішив, що більше кохана не народжуватиме дітей задля власної безпеки.

Нагадаємо, раніше дружина Арама Арзуманяна розповіла про труднощі у стосунках.

Вас також можуть зацікавити новини: