Танчинець заявив, що часто п'є під час виступів / Фото Скріншот Instagram

Фронтмен гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець відверто розповів, що перед своїми виступами на сцені, може випити алкоголь. Однак він випиває у не великих кількостях.

За словами співака, зараз майже немає артистів, які б не пили на своїх концертах. При цьому він не приховує, що сам полюбляє випити перед виходом на сцену, але наголосив, що вживає в межах норми:

П'ю. Я давно на сцені просто. Я з 99-го року на сцену виходжу. Якби я не пив узагалі, я б не виходив – було б не цікаво. Якби я пив багато – я б не виходив, бо мене б не було.

Скріншот Instagram

Також Танчинець поділився смішною історією з життя гурту "Без обмежень". Сергій розповів, що перед концертом у Чорткові Тернопільської області, вони з командою добряче хильнули. Тоді музиканти пили джин. Як розповів співак, він взагалі не пам'ятає того концерту та не розуміє, як виступав.

"Ми до цього пили закарпатський коньяк. У нас у райдері був. І було трохи важко. Збільшилася кількість концертів, ми зрозуміли, що вже не вигрібаємо – і треба було знайти якийсь алкоголь, але щоб була заміна. І ми з якогось дуру подумали, що це має бути джин… І в Чорткові ми так назюзькалися, що я не пам'ятаю концерту… Ми тоді поняли, що джин – то не наша історія. Один раз ми його пили, після цього не пили. Але ми реально були п'яні", – розповів музикант.

Нагадаємо, раніше син Сергія Танчинця пішов вчитися в японську школу.

Вас також можуть зацікавити новини: