Маша та Оля Полякові / фото instagram.com/mashapolyakova

Українська співачка Оля Полякова відверто розповіла про шкідливі звички своєї старшої доньки Маші.

Кілька зізнань з цього приводу артистка зробила в новому випуску шоу "Дорослі дівчата", запис якого опубліковано на YouTube-каналі української ведучої Маші Єфросиніної.

"Моя Маша любить прибухнути, любить біле вінішко... Ось коли ми десь на виїзді, вона просить у мене, і я завжди їй півбокальчика наливаю", – розповіла Полякова.

При цьому вона не раз назвала доньку "козою", кажучи про те, що вона курить:

Читайте також"Мені пох * й на твої поради": донька Олі Полякової дала перший рок-концерт і спантеличила матюкливою піснею"Я не знаю, яким чином зробити так, щоб ця коза не курила. Я не знаю і впевнена, що ніхто не знає".

Разом з тим співачка зазначила, що Маша у неї самостійна дівчина, яка може за себе постояти, а також приймає себе такою, якою вона є:

"На відміну від мене вона не фотошопить фотографії, вона "виходить" без фільтрів... Багато підлітків не можуть цього робити. І я теж грішу цим – я повинна бути у кадрі ідеальною, ніколи не вийду без фільтра в ефір. Вона це робить. І моє завдання – оберігати це її прийняття себе".

Оля Полякова з донькою Машею / фото instagram.com/mashapolyakova

Раніше Оля Полякова розкрила подробиці інтимного життя з чоловіком та розповіла, як одного разу довела свою доньку до сліз.

Вас також можуть зацікавити новини