Оля Полякова висловилася про Моргенштерна / скріншот

Епатажна українська співачка Оля Полякова зробила досить скандальну заяву про російського репера Моргенштерна, якого в Україні внесли до так званого "чорного списку" Мін'юсту – перелік осіб, які загрожують національній безпеці.

Про скандального співака Полякова висловилася в новому випуску шоу "Дорослі дівчата", запис якого опубліковано на YouTube-каналі української ведучої Маші Єфросиніної.

Випуск присвячений вихованню дітей-підлітків. І коли мова зайшла про ризик того, що дитина може захотіти стати блогером або популярним замість того, щоб піти вчитися (як Моргенштерн, наприклад), Полякова заявила:

"Давайте почнемо з того, що Моргенштерн – глибоко талановита людина. Це потрібно теж розуміти. Будь ласка, пробуйте – записуйте пісні з матюками. Ось моя Маша пробує".

Моргенштерн

Читайте такожОлю Полякову в рожевому латексі розкритикували за занадто вульгарні танці (відео)При цьому співачка впевнена, що її донька не проміняє навчання в університеті на ці спроби.

За її словами, Маша – відповідальна та самостійна дівчина, вона вже зараз сама собі заробляє на життя, зокрема, на рекламі в Instagram: "Я не даю своїй дитині гроші, взагалі. Іноді вона може мені зателефонувати, сказати: "Мам, ну, я зовсім вже... мені нема на чому їхати, мені на таксі дай 200-300 гривень. Я їй пересилаю".

Раніше Оля Полякова розкрила подробиці інтимного життя з чоловіком та розповіла, як одного разу довела свою доньку до сліз.

Вас також можуть зацікавити новини