Ну думку Галича, чоловіки, які порушили закон, мають нести адміністративну відповідальність / фото instagram артиста

Український співак, учасник гурту O. Torvald та офіцер ЗСУ Женя Галич гнівно засудив чоловіків, які втекли з нашої країни на тлі повномасштабної війни. В інтерв'ю для програми "Антиподи" артист пояснив свою позицію та зазначив, що його критика стосується лише тих, хто перетнув кордон незаконно.

"Ті, хто законно поїхав - їхній вибір, не засуджую. Могли боятися, могли переживати, могло все що завгодно. Сподіваюся, що ви там знаходите можливість допомагати Україні. Якщо у вас є можливість там заробляти, донатити, допомагати, виходити на мітинги, показувати, що в країні все ще йде війна - це для тих чоловіків, які законно виїхали за кордон", - заявив Галич.

А от інших чоловіків, які втекли та порушили закон, артист засуджує. Він не став добирати слів та сказав:

"Всі решта, які мутилися, які давали хабарі, які проїжджали у багажниках, які мутили собі ліві довідки про всю цю історію - ви кончені".

На думку Галича, чоловіки, які порушили закон, мають нести адміністративну відповідальність. За словами артиста, таких втікачів потрібно буде карати.

"Вхідний квиток дорожчий за вихідний має бути. Ви можете повернутися в Україну, але вхідний квиток має бути дорожчим", - зазначив Галич.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Галич потрапив у ДТП. Учасник гурту O. Torvald вважає, що у нього був другий день народження.

Вас також можуть зацікавити новини: