Козловський зробив пропозицію дружині просто на кухні / Фото скріншот з відео

Співак Віталій Козловський розкрив деталі освідчення своїй уже дружині Юлії Бакуменко. Артист зізнався, що раніше навіть не думав про одруження і заявив, що "в нього дуже поганий приклад сім'ї". Також він додав, що із його обраницею вони ніколи цього не обговорювали.

Однак в один момент співак почав розглядати можливість, що в майбутньому в нього народиться син і на той момент Юлія вже була при надії.

"Ми навіть з Юлею не думали одружуватися, і ніколи не говорили про це. Але йшов час, і я збагнув, а як так, що у нас народиться син, ми стільки часу разом, яке буде прізвище у сина?" – поділився Віталій.

Віталій Козловський та Юлія Бакуменко після розпису в РАЦСі / скріншот з відео

Музикант розповів, що зробив саму звичайну пропозицію, навіть без обручки. Це сталося просто на кухні:

Юля мила посуд на кухні, я просто підійшов і сказав, що 29 грудня у мене буде 20-річчя творчої діяльності, і ми одружимося. Вона миє посуд, каже: "Добре", я пішов далі, вона далі домивала посуд. Був сильний обстріл, ми не виспані в машині, сфотографувалися, зайшли в РАЦС, розписалися, навіть біля РАЦСУ не зробили жодної фотографії. Після того зустрілися з друзями, трішки побули з ними і поїхали у торговельний центр купувати обручки.

Нагадаємо, раніше Віталій Козловський вперше показав новонародженого сина та розсекретив його незвичне ім'я.

Вас також можуть зацікавити новини: