Ясмін побив гість / instagram.com/yasminepierards

Відома модель Ясмін Сесілія опублікувала в Instagram шокуючі фотографії після свого побиття. Дівчина влаштувала у себе в будинку вечірку, після якої на неї напав п'яний гість.

Читайте такожОля Полякова зізналася, что була жертвою домашнього насильства

За її словами, після закінчення вечірки вона хотіла, щоб всі розійшлися по домівках. Але одна людина, яку вона бачила всього один раз, захотіла залишитися у неї. Коли він заснув у неї на дивані, то дівчина розбудила його і попросила піти додому. Гість же не послухався її і нахабно замкнувся в її кімнаті.

"Мені було страшно тому, що він все ще був у мене вдома. Тому я весь час говорила, що йому потрібно піти. Він відкрив двері і знову пішов в мою вітальню. Я почала кричати на нього, що дуже хочу, щоб він пішов. потім він втратив контроль і кілька разів ударив мене по обличчю. Я одразу відчула, що у мене зламаний ніс, і я нічого не можу зробити, щоб захистити себе. Він продовжував бити мене кулаками, поки я падала на підлогу. А коли я лежала на підлозі, він бив мене ногами по всьому тілу. Мені було так страшно, коли вся кров залила моє обличчя, і в цей момент я поповзла в хол своєї квартири, де попросила сусідів викликати поліцію. Хлопець підійшов, сів зі мною в коридорі і сказав, що це моя вина. Тому що я хотіла, щоб він пішов", - написала модель.

Поліція затримала п'яного гостя. В ізоляторі він просидів 5-6 годин, за словами моделі. Потім його випустили на свободу. А вона своєю чергою отримала струс мозку, у неї зламаний ніс і проблеми з оком.

"Я відчуваю себе лайном, але все ж мені так пощастило, тому що все могло закінчитися набагато гірше. Я хотіла відпочити від соціальних мереж, але я не дозволю цій людині зруйнувати моє соціальне й особисте життя. Так що я все ще живу своїм життям. І мені дуже боляче, але я намагаюся продовжувати робити те, що робила. Карма доб'ється свого, і я зроблю подальші кроки для відновлення справедливості", - додала Сесілія.

Ясмін побив гість / instagram.com/yasminepierards
Ясмін побив гість / instagram.com/yasminepierards

Інші зіркові новини:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram