Джейсон Момоа та його кохана катаються на мотоциклах / Скріншот Instagram

Відомий американський актор, зірка серіалу "Гра престолів" та фільму "Аквамен" Джейсон Момоа розповів про нову кохану, роман з якою закрутив після розлучення. Знаменитість розсекретив їхнє спільне захоплення.

Нині 44-річний Момоа у стосунках з 32-річною акторкою Адрією Архоною. Як пише видання ET, зіркова пара обожнює кататися на мотоциклах. Цим хобі Джейсон займається все життя, а тепер кохана розділила з ним любов до байків.

"Я просто весь час їжджу. Я подорожую скрізь і беру із собою байк куди завгодно. Це просто збігається з моєю ДНК. Моя леді любить кататися. Будь-який привід для нових обіймів", – поділився "Аквамен", говорячи про обійми, коли акторка сидать позаду нього на мотоциклі. 

Відео дня
Момоа та Архона / Скріншот Instagram

Вперше про свій роман знаменитості заговорили у травні 2024 року піля поїздки до Японії. Тоді Момоа опублікував перші світлини з обраницею та написав, що був щасливий розділити "ще одну дивовижну пригоду з mi amor", маючи на увазі акторку.

Андрія Архона / Скріншот Instagram

Варто вказати, що це перші серйозні стосунки Джейсона після розлучення з Лізою Боне. Пара була разом з 2005 року, а в офіційному шлюбі - з 2017-го.

У січні 2022 року вони оголосили про розлучення і повідомлялося, що ініціатором стала дружина. Причиною називала різні погляди на життя та розбіжності, з якими подружжя не могло примиритися.

Нагадаємо, раніше "Аквамен" Джейсон Момоа позбувся розкішного волосся. Він кардинально змінив образ.

Вас також можуть зацікавити новини: