Фото інстаграм Бадді Дюреса

Американський актор Бадді Дюрес, який відомий за роллю у фільмі "Гарні часи", пішов з життя. Йому було 38 років. Про це пише видання PEOPLE.

Відомо, що Бадді багато років боровся із наркозалежністю. За словами брата покійного, смерть чоловіка настала через зупинку серця від наркотичного коктейлю.

Режисер Кемерон Ван Хой згадує про Дюреса так: 

Відео дня

"Бадді був справжньою електрикою на екрані. Робота з ним була однією з найбільших пригод у моєму житті. Він був доброю людиною, яка любила знімати фільми. Незважаючи на всі труднощі, з якими він стикався, Дюресу якимось чином вдавалося відкладати їх у бік. Ми дуже зблизилися після зйомок нашого фільму "Флінч". Я вбитий горем через те, що його життя так обірвалося".

Що відомо про Бадді Дюреса

Бадді Дюрес народився в Нью-Йорк. У 2014 році дебютував у кіно під назвою "Бог знає що". Потім була головна роль у фільмі "Гарні часи", де він грав з актором Робертом Паттінсоном. Згодом харизматичний актор зіграв у багатьох кінострічках, зокрема, "Флінч", "Один", "Кумедні сторінки" та в інших кінороботах.

Незадовго до старту своєї акторської карʼєри Бадді сидів у в'язниці за наркотики. Потім він мав проблеми з законом щонайменше 10 разів. Це були звинувачення за крадіжку особистих речей, зберігання наркотичних речовин та багато інших причин. 

Рідні намагалися вплинути на його буремне життя, але не змогли. 

Нагадаємо, нещодавно пішов з життя зірка фільму "Капітан Марвел" Кеннет Мітчелл.

Вас також можуть зацікавити новини: