Перш за все для збереження молодості потрібен здоровий сон \ \ newsru.co.il

За даними вчених, в першу чергу ефект моложавості забезпечується балансом фізичної форми і психологічного настрою. Люди без зайвої ваги, доброзичливі, з почуттям гумору зазвичай виглядають молодше.

Таким чином, якщо не брати до уваги генетику, людину можуть омолоджувати здорові звички, фізична і соціальна активність, пише medikforum.

За словами вченого невролога Томаса Берка з Медичної школи ім. Гроссмана Нью-Йоркського університету, мінімум три прості звички, цілком здатні вписатися в розпорядок життя більшості людей і допомогти виглядати молодше своїх років.

Читайте такожНазвано чотири правила перед сном, що допомагають зберегти молодість шкіри

Достатній сон. За словами Берка, якісний повноцінний сон має вирішальне значення для здоров'я в будь-якому віці, але особливо з наближенням старіння. Люди, які віддають перевагу лягти раніше спати, ніж дивитися соцмережі і читати новини в Інтернеті, надають своєму мозку неоціненну послугу – його захист від вікових дегенеративних процесів значно поліпшується.

"Мозок проводить третину свого життя в стані сну, і це час, коли він найбільш координований. Сон дозволяє не тільки відпочивати, але також покращує функцію запам'ятовування, згасання якої є одним з маркерів старіння", - пояснив експерт.

Єсти більше протеїну. В цьому плані особливо корисні індичка і курка. Вони, крім білка, також багаті речовиною триптофаном, що дає нервовій системі енергію, необхідну для підтримки розумової діяльності. До того ж є джерелом колагену, важливого для підтримки сполучної тканини в хорошій формі, завдяки чому тіло залишається в тонусі.

Єсти достатньо здорових жирів. Після 40-45 років в організмі серйозно перебудовуються гормони, що починає впливати на фізичні характеристики, зовнішній вигляд, роботу мозку. Щоб такий вплив не був негативним, необхідні здорові жири. Тим, хто хоче уповільнити старіння і виглядати молодше своїх років, особливо важливо вживати в їжу продукти, багаті омега-3 жирними кислотами.

Вас також можуть зацікавити новини