Головний убір на літо 2022 / instagram.com/tiaram_hats_

В Україну вже прийшло потепління, а незабаром сонце засяє ще яскравіше. Тому голову потрібно прикривати, щоб не було сонячного удару. Які головні убори будуть в тренді - читайте в матеріалі.

Панама

Звичайно ж, ми почнемо з панами, яка стала особливо популярною після того, як в ній на сцену Євробачення 2022 вийшов соліст групи Kalush Orchestra Олег Псюк. Відзначимо, що ця панама - унісекс. Підбирайте яскраві кольори, щоб не тільки виглядати стильно, але і підняти собі настрій.

Головний убір на літо 2022 / instagram.com/acce_ssories360

Бандана

Бандани більше підходять під спортивний стиль одягу. Але якщо підібрати більш жіноче забарвлення, то її можна поєднувати з сукнями і босоніжками. Зверніть увагу на квіткові принти, які в цьому сезоні залишилися на своїх лідерських позиціях.

Головний убір на літо 2022 / instagram.com/_unicorn_accessories

Бейсболка

Бейсболки ідеально поєднуються з піджаками, сорочками або топами. Також не забувайте про трендові джинси або шорти. Цікаво, що бейсболка додає образу якоїсь розслабленості і вільності.

Головний убір на літо 2022 / instagram.com/2dva_sharfika

Солом'яний капелюх

Багато хто думає, що солом'яні капелюшки підходять тільки для пляжу. Поспішаємо вас порадувати! Вони впишуться навіть в повсякденний образ. Розбавляйте їх стильними прикрасами і насолоджуйтеся образом.

Головний убір на літо 2022 / instagram.com/aksenovaphoto

Козирок

Козирок, звичайно, не захистить вашу голову від сонця, зате воно не буде сліпити вам очі. Цей варіант більше підходить для тих, хто просто хоче вписати модний атрибут в свій повсякденний образ.

Головний убір на літо 2022 / instagram.com/yapokupayu_yug

Вас також можуть зацікавити новини: