
Представниця України на "Міс Всесвіту-2023" Ангеліна Усанова продемонструвала вбрання на півфінал конкурсу. Вона постала в сукні, яка уособлює Україну.
За словами моделі, мотив полягає в тому, що Україна, незважаючи на постійні бомбардування, повстає з попелу, як птах Фенікс.
"Україна, яку хотіли знищити і спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується в повній свободі, справжній незалежності і красі", - говорить Усанова.
Дизайнер сукні - геніальна Iris Van Herpen, творіння якої одягали Бейонсе, Наомі Кемпбелл, Кара Делевінь, Тільда Суїнтон, Кейт Бланшетт та інші.
Ця сукня з колекції Carte Blanche, що означає "чистий Лист", "біла карта", але дизайнер вкладає в цю назву значення "повна свобода". Сукні з цієї колекції зображують хоробрість і вшановують жіноче право на красу.
Варто відзначити, що прихильникам Усанової дуже сподобався її наряд. У коментарях вони написали:
- "Гідна представниця"
- "Потужний меседж всьому світу"
- "Немає слів! Яка гарна дівчина представляє нашу країну"
- "Це неймовірна краса"
- "Найкраща"
Нагадаємо, раніше українка Ангеліна Усанова підкорила національним костюмом на "Міс Всесвіту-2023", який отримав назву "Батьківщина-мати". На сцену вона вийшла ще й з ангелом в руках.