П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Турчинов заявив, що безпекова ситуація в Україні та Туреччині має багато спільних рис і проблем

За словами Турчинова, для ефективної роботи силових структур вкрай важливим є напрацювання та реалізація спільних заходів щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці.

Турчинов / Фото УНИАН
Олександр Турчинов / Фото УНІАН

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у рамках робочого візиту до Турецької Республіки провів зустріч з Командуючим Жандармськими військами Туреччини Галіпом Менді за участю Командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Алерова.

Як повідомляє прес-служба РНБО, під час переговорів сторони наголосили, що безпекова ситуація в Україні та Туреччині має багато спільних рис і проблем. Саме тому, на думку Турчинова і Менді, важливим є обмін досвідом у питаннях протидії тероризму, диверсійній та підривній діяльності, спробам дестабілізації ситуації з боку радикальних та терористичних організацій.

Турчинов: Росія розпочала гібридну війну проти Європи і Туреччини

Також співрозмовники обговорили можливість проведення спільних навчань за участю військових підрозділів спеціального призначення Жандармерії Туреччини та Національної гвардії України.

За словами Турчинова, для ефективної роботи силових структур вкрай важливим є не тільки обмін інформацією, а й напрацювання і реалізація спільних заходів з протидії гібридним загрозам національній безпеці, з боротьби із міжнародним тероризмом та диверсіями.

Секретар РНБО також відвідав антитерористичні центри Національної поліції та Жандармерії Туреччини.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку