
Незабаром відбудеться обрання президента Парламентської асамблеї Ради Європи. На посаду висунули Марію Мезенцеву.
Про це повідомили на сторінці української делегації в Facebook.
24 січня в Страсбурзі розпочнеться перша частина сесії ПАРЄ 2022 року. Одним з питань порядку денного буде обрання президента Асамблеї на 2022 рік.
Читайте такожУ "Слузі народу" назвали причину зміни голови української делегації в ПАРЄ
26 членів Асамблеї з різних національних делегацій ПАРЄ на посаду президента ПАРЄ висунули Марію Мезенцеву - керівницю Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ, віце-президентку політичної групи EPP/CD.
Відповідний лист генеральному секретареві ПАРЄ був направлений і поданий на розгляд Бюро.
"10 і більше членів Асамблеї можуть висунути кандидатуру будь-якого члена ПАРЄ на посаду президента ПАРЄ. У випадку, якщо є дві і більше кандидатури на посаду президента Асамблеї - проводиться таємне голосування членів ПАРЄ", - йдеться в повідомленні української делегації.