
За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 501 тіло загиблих, які за твердженням російської сторони можуть належати українським військовослужбовцям. Про це повідомляє в Telegram Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Зазначається, що слідчими правоохоронних органів, спільно з представниками експертних установ, будуть здійснені всі необхідні заходи для ідентифікації репатрійованих загиблих.
"Репатріаційні заходи вдалося реалізувати за підсумками спільної роботи представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки і оборони України", - сказано в повідомленні.
Обмін тілами загиблих - важливі новини
Як повідомляв УНІАН, обмін тілами загиблих військових між Україною і Росією відбувається регулярно. Такий обмін відбувся, зокрема, 18 червня 2026 року.
Тоді до України повернули тіла 522 загиблих, які за твердженням російської сторони, належать українським громадянам, і зокрема, військовим.
В червні 2025 року президент України Володимир Зеленський сказав, що варто ретельно перевіряти, які тіла передають росіяни, бо був момент, коли вони передавали своїх, російських убитих солдатів.